Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik okoskarkötőt ajánlanátok? fórum

Melyik okoskarkötőt ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


9. timycat (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 21:47
Én kérek elnézést
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
júl. 12. 21:38
Ez esetben köszönöm, de ezzel nem vagyok kisegítve, első kommentemben szerepel, hogy arra is szükség van.
7. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 12. 21:10
Vérnyomásmérés nincs rajta, az a funkció már egy egészen más árkategória
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Timycat)
júl. 12. 19:06

Köszönöm. :)

Minden funkció működik rendesen?

A sport tevékenységeken túl a pulzus, véroxigén, és a vérnyomás nagyon fontos.

5. michelle.r (válaszként erre: 4. - Timycat)
júl. 12. 15:58
Én is iPhone-nal használom, tökéletesen működik. Az app iOS verziója is nagyon felhasználóbarát. Abszolút odatették magukat. Szerintem a következő is Huawei lesz.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 11. 22:49

Huawei watch fit-em van, elmúlt 4 éves és még tökéletes, majd 1 hetet bír az aksija is még.


Nekem Huawei telefonom van, nyilván azzal működik tökéletesen, de barátnőmnek is ilyen órája van és iPhone telefonja, kompatibilis azzal is, de mégsem teljesen egyforma az app funkciói, felület, kezelhetőség.

júl. 11. 15:20

Nekem Huawei Band van, talán 8-as. Több mint két éves, tökéletesen működik. Nekem az alvás monitorozás fontos és a sport tevékenységek, amiből nagyon sokféle van benne.


A mérete miatt választottam ezt Iwatch helyett, nem csalódtam. Nekem nem fontos nfc az órában. A hívást felvenni nem tudom, de jelzi, ahogy az e-maileket is.


Szerintem ez már nem kapható, de az újabbak is 40-50 körül vannak. És még jól is néz ki.

júl. 11. 14:42
Vérnyomás mérőt ne keress bennük, mert ugyan van, de semmi értelme.
júl. 11. 14:27

Sziasztok!

Okosórát, fitneszkarkötőt keresek, rendszeres sporthoz.

Ami fontos : mérjen pulzust, véroxigént, és vérnyomást is, és legyen app iOs-re és Androidra is.

Mit ajánlotok? (nem a 100 ezer Ft-os kategóriában)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook