Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegnap reggel hat óta ébren vagyok, és még csak most... fórum

Tegnap reggel hat óta ébren vagyok, és még csak most... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. srcrss (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 3. 17:15
Az a legnagyobb baj, hogy nem alszol.
22. Ghost👻 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 3. 16:51

Ti fiatalok azt hiszitek mi nem mentünk ezen vègig....

Kiscsillag,neked nincs èjszakás gyakorlatod. Nekem volt. Heti 1 (vasárnap) szabad nappal!!

Akkoriban mèg pènzt sem kaptunk èrte.

Emellett tanulni is kellett...

Ha napoalra voltam gyakszira beosztva akkor hètfő -kedd-szerda gyakorlat volt, csütörtök -pèntek suli majd pèntek szombat èjszakás gyakszi.

Tènyleg sajnáljunk meg egy gimnazistát?

Nem. Bocs...

De cserèlhetünk. Sìrva fakadnál egy napom után.

21. Enissa (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 2. 17:55

Próbálj hétvégén pihenni.

Beszéld meg édesanyáddal, a családdal, hogy mentsenek fel az otthoni munka alól kicsit, mert fáradt vagy.

Már akkora a fáradtság, a stressz rajtad, hogy túlpörögsz.

Van ilyen csecsemőknél is, hogy annyira fáradt, hogy nem tud elaludni, csak sír.

Lehet bem ártana egy szakember segítségét sem igénybe venned!

Én gratulálok Neked, hogy ilyen szép a tanulmányieredményed!

Esetleg próbálj meg néha ebből a taposómalomból kiszállni,kikapcsolódni, hogy a gondolataid terelődjenek. Hetente futás, torna beiktatása nem ártana, az más fáradtság.

Gratulálok a komolyságodhoz, hogy nem csapkodsz, panaszkodsz, hisztizel, hogy bezzeg mennyit kell otthon is dolgoznod, hanem ezt természetesnek veszed.

Remélem, a szorgalmadnak meg lesz a gyümölcse!

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Channa*)
okt. 2. 17:52
Zeniksolába járok és egy akusztikus zenekar próbáira, emellett otthon gyakorlok még nyilván, tehát zenélek, heti 7 napot legalább egy órát. Nem, nem sportolok. Nem mondtam hogy neked könnyű, azt nem értem miért ítélkezel felettem azért, mert elfáradok. De ezen a témán rég túl vagyunk, köszönöm szépen, nagyon jól aludtam az éjszaka. Minden elismerésem hogy ilyen fiatalon szülő vagy, és önálló életet élsz, nem kis teljesítmeny. Ettől még nem kell belekötni egy tinédzserbe, akinek mindössze annyi a bűne, hogy kevesebbtől is elfárad, mint te. Nem vagyunk egyformák, mások a határaink, de nem mondanám magam olyan embernek akinek alacsony a tűréshatára. Véleményem szerint bőven túl van tárgyakva a téma, további szép naoot mindenkinek.
19. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 2. 17:32

Ajaj!


Meséljek?


Van és volt férjem 21 éves koromtól, és 22 évesen született a gyerekem.


Azaz családom volt/van és háztartást vezetek/vezettem.


Amikor a fiam kicsi volt főiskolára jártam és dolgoztam.


Azaz, háztartást vezettem, gyereket neveltem, dolgoztam és főiskolára jártam.


És ezek mellett szórakoztam is, sportolni is jártam. Sosem voltam fáradt.


Ha majd eléred azt, hogy neked is legyen munkád, családod és még tanulsz is mellette, megtudod, hogy milyen ez;)


Egyébként 16 évesen én is középiskolás voltam. A suli mellett heti 6 napon edzésekre is jártam, illetve szórakoztam is.


Semmi kimagasló nincs bennem, de nekem nem kellett halálra tanulnom magam, így is jók voltak a jegyeim. Simán leérettségiztem, stb.


Szerintem, ha te még sportolnál is, belehalnál.;)


Te már abba is belerokkannál, ha csak a fele napomat kellene végig csinálnod...

18. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 2. 16:59
Szüleid várják ezt el tőled? Délutánonként mit csinálsz? Sport? Ha sok, ha nem bírod beszélj velük. Ha most így ki csinálod magad, egy szorongó, depressziós, mentális betegségekkel elő felnőtt lesz belőled. Igenis kell a szórakozás is. Nem normális hogy ennyire stresszes vagy 16 évesen
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Channa*)
okt. 2. 14:58
Szerintem majd ha végigcsináltuk egymás napját, majd akkor ítélkezzünk a felett hogy ki mennyire túlterhelt. :D
16. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 2. 13:32

Persze, hogy lehetsz fáradt!

Egyébként az ilyen éjszakákon alszunk ám, csak annyira gyakran felkelünk, hogy úgy érezzük, hogy semmit nem aludtunk;)


Nekem is vannak ilyen éjszakáim.


Egyébként, ha elteszed ezt a hozzászólásodat és előveszed majd 10-20 év múlva, akkor fogod tudni, hogy miről beszélünk;)


Ez tényleg suli, semmi gondod, de sajnos majd lesz, ahogy mindenkinek.


És nem, nem vagytok túlterhelve, csak olyannak vagytok nevelve, hogy mindenen tudtok picsogni.


Mondhattunk volna olyan példákat, hogy vannak olyan 16 évesek, akiknek nincs tiszta ruhájuk, nincs mit enniük és úgy is végig tolják a sulit nyafogás nélkül, mert bíznak abban, hogy ettől jobb lesz az életük.



Pihend ki magad!

15. Cukormókus* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 21:40

Milyen szorgalmas vagy 🙂

Viszont az nagy baj, ha nem tudsz aludni a stressztől.


Amiket írnak ne vedd magadra, vannak akik attól érzik magukat többnek és jobbnak, ha belerúgnak valakibe. Így van ez itt sok-sok éve 🙃

14. libikóka (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 20:37

Így ahogy leírtad(és tekintsünk el attól hogy mindenki azt ír amit akar),,már szinte örülnék ha bulizni lettél volna.

Persze létezik ilyen élet egy középiskolásnak,mondjuk mindenféle külön foglalatosságal.

Mégis azt gondolom,hogy ez nem jó így.

Szüleid nem veszik ezt észre?

okt. 1. 15:28
Nem értem miért probléma ez. Nem, nem pihentem. Próbáltam aludni, de nem tudtam, és órákon kreseztül forgolódtam a rengeteg elvárás okozta stressztől. Én megértem hogy felnőttnek lenni nem könnyű, és nekem gyerekként annyi a dolgom, hogy "csak" iskolába járok. De nem, nem ennyi a dolgom. Reggel hattól este hatig rohangálok, este hatkor hazaérek, még tanulok, fürdés stb, örülök ha éjfélre ágyba kerülök és utána kezdhetem elölről. Nincs egy szabad délutánom, mert ha valamit nem csinálok meg azonnal, elúszok, és nem érem utol magam. Ma is még tanulok a holnapi és az egész heti dolgozataimra. És nem, nem a barátaimmal rohangálok, nem csatangolok a városban egész délután, csinálom a dolgomat, amiben levegőt nem kapok. Elhiszem, hogy nagyon nehéz manapság egy felnőttnek, de kezdem unni hogy nekem "csak iskolába kell járnom." Abszolút nem erről szól egy mostani gimnazista élete. És igen, volt egy álmatlan éjszakám, úgy mentem el reggel iskolába, hogy 25 órája talpon voltam, végigültem az óráimat, 33 órája ébren vagyok, és még mehetek tovább. Igen, elfáradtam, igen nehéz napom volt, és még lesz is nem is egy, nem értem miért ekkora probléma, hogy kiírtam ide, hogy gimnazistaként fáradt vagyok és nehéz úgy végig csinálni egy napot, hogy 0 percet aludtam, és az előző napom sem volt a legegyszerűbb. Házimunka? Igenis vár a házimunka, mert képzeljétek el, el van itthon osztva. Rengetegszer takarítok ki én miután hazaérek az iskolából, hétvégente ebédet csinálok, és mindezek mellett hozom a kitűnő eredményeimet. Szabadidőm annyi, hogy egy oldalt nem tudok elolvasni egy nap az aktuális regényemből. Igen, léteznek még olvasó tinédzserek. Szóval képzeljétek, fárasztó dolog "csak gyereknek" lenni és "csak iskolába" járni. Nem mondom hogy egy szent vagyok, de nem arról szól az életem hogy reggel felkelek, elmegyek semmit tenni az óráimon, és utána hajnalig bulizok. Mégegyszer hangsúlyozom, nyilván nehéz dolgozó felnőttnek, szülőnek lenni, testközelből látom ezt is. Azonban mi, gyerekek is borzalmasan túl vagyunk terhelve, és néha jól esne egy kis együtt érzés.
12. Ghost👻 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 13:55

Tehát feküdtèl,pihentèl.

Majd 10 èv múlva mikor melóból rohansz a gyerekèrt ès otthon vár a házimunka, akkor beszèlgessünk!

okt. 1. 13:49
Nem buliztam, egész éjjel az ágyamban forgolódtam... de ez nem verseny, kiírtam valanit, attól még másnak is lehet rossz
10. srcrss (válaszként erre: 9. - Libikóka)
okt. 1. 13:17
Inkább kínunkban. :D
9. libikóka (válaszként erre: 8. - Srcrss)
okt. 1. 12:59
Volt benne egy jó rész,,amikor átestél a holtponton,,és utána ilyen félkábulatban is ment minden,,ilyenkor szoktunk jókat nevetni,,talán kínunkban,,de jó volt:))
8. srcrss (válaszként erre: 6. - Channa*)
okt. 1. 12:56
Hányszor mentünk így suliba, vagy dolgozni... :D De nem panaszkodtunk. Aki éjjel legény, legyen nappal is legény!
7. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 12:51
Buli volt?
6. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 12:50

És miért nem aludtál közben?

Gondolom éjjel nem voltak óráid.


Ha buliztál, akkor viseld a következményeit.


Sulis és már dolgozó időszakomban is megtörtént, hogy buli után csak annyi időm volt, hogy tusolás, átöltözés és kezdődött az újabb nap. Nem panaszkodtam sosem, hiszen én alakítottam így;)

5. Ghost👻 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 12:01
Mindjárt megsajnállak!!
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 1. 11:51

Munkában kevesen tehetik meg hogy csak úgy tegyenek mintha ott lennének.

Suliban azért ez nem kizárt,,ugye?

Pihend ki magad,,aztán pótolsz.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
okt. 1. 11:42
Azért 16 évesen iskolában ülni 30 órás ébrenléttel szerintem egy kicsit más kategória
okt. 1. 09:01

Hat óta???

4:40-kor csörgött az èbresztőm.

Bejöttem 7-re dolgozni ès holnap reggel 7-ig itt leszek...

Akkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook