Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsadói munka fórum

Tanácsadói munka (beszélgetős fórum)


2011. febr. 10. 21:21

Lányok!


Akit érdekel, hogy is mennek a dolgok az Oriflame-nál, illetve, hogy mit ajánlanak Neked, ha szépségtanácsadó leszel, írjatok bátran, elmondom!

Én nem bántam meg! :)


Andi

2011. jan. 31. 12:46
Én már nem mernék olyan munkába fogni ami jutalékrendszeres.
4. r.m. (válaszként erre: 2. - Sziporka13)
2011. jan. 30. 21:07
szerintem mindehhez még hozzájön, hogy például AVON cuccokat is lehet kapni már egy csomó üzletben. Tehát nincs tancsadóhoz kötve.
3. Fülemüle01 (válaszként erre: 2. - Sziporka13)
2011. jan. 29. 19:23
Sejtettem, hogy ilyen választ fogok kapni. :( De teljesen igazad van, míg régen mi is vásároltunk ilyen cuccokat, most már nem... csak az ember nem tudja mibe is kezdjen... sehol semmi munka. :S
2. sziporka13 (válaszként erre: 1. - Fülemüle01)
2011. jan. 29. 19:20
Szia ! Én mind a kettőt csináltam de nem lettem gazdagabb vele mert sokszor rá kellett beszélni az embereket , hogy vegyenek Avon vagy Oriflame termékeket. Anno havi 12.000ft-bevételelm volt őlusszban.de most biztosan ,,hogy nem éri meg az emberek napról napra élnek ez szerintem már luxus cikknek bizonyul , mert mindenki keresi vagy az olcsóbbat vagy az akciós termékeket. De ha bele vágsz sok sikert neked...
2011. jan. 29. 19:17

Sziasztok!


Szerintetek megéri Avon vagy Oriflame tanácsadónak állni? Mennyit lehet keresni vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook