Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy ha valaki... fórum

Szerintem nem feltétlenül jelenti azt, hogy ha valaki... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

tegnap 23:44
ez igaz!sokszor hazassagban elo ember maganyosabbnak erzi magat!
tegnap 20:11
Lehet magányos volnék ha nem lennének barátaim,ha nem dolgoznék,ha nem volna jó kapcsolataim a testvéreimmel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pötibaba)
tegnap 18:53

Persze mondtam..

🙂

6. pötibaba (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:44
Meg kell mondani neki, hogy neked így kényelmes és kellemes. Ennyi.
tegnap 18:40
Sztem se. Családban is lehetsz magányos.
4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 18:19

Ne törődj vele! Vagy nem ismeri az életedet, vagy buta.

Ha neked így jó, akkor jó. Én néha már érzem magam magányosnak. De legtöbbször nem. Ha meg jön a tavasz, valósággal beleolvadok a kertbe, eszembe se jut azon meditálni hogy lehetnék akár magányos is, mert nem vagyok.😉

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
tegnap 18:11

Csak mert én is egyedül élek,de doldozom,vannak barátaim és nagyon sokat jönnek a családtagjaim látogatóba is.Több napra is.

Szeretek így élni.

Csak hát van akitől azt kaptam meg,hogy "biztos magányos lehetsz,hogy egyedül laksz".

tegnap 18:08
Egyáltalán nem jelenti azt, nem ezen múlik. Egyedül is feltalálhatja az ember magát, társ mellet pedig lehet végtelen magányos is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2025, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook