Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sosem vagyok elégedett a munka mennyiségével, amit elvégzek... fórum

Sosem vagyok elégedett a munka mennyiségével, amit elvégzek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
aug. 2. 14:59
Egyre inkább úgy érzem, hogy segítségre szorulok. Ez így nem normális, nem jó.
13. libikóka (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 12:48

Nagyon vigyázz nehogy emiatt elsuhanjon az élet,,és mindig csak a tennivalókon járjon az eszed.

Ha nagyon gáz mehetsz szakemberhez is,,mármint úgy értve hogy ebben a körforgásban marad e szabadidőd ,,amit nem feladatokkal hanem pihenéssel töltessz.Amikor már ez sem megy akkor kell a segítség.

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 1. 12:41

Én is ilyen voltam, de az évek alatt rájöttem, hogy nem ér annyit, hogy fullosan kikészítsem magam. így is egésznap teszek-veszek, de már priorizálok. A kisebbik lánykám tanított meg erre, mert mikor pici volt, nem volt időm egybefüggően másra csak 30-40 perc, ennyiket aludt napközben. Megtanultam elengedni, nem érdekel, ha tele a ház játékokkal, moccanni sem lehet. :DD Kosz nincs, és nagyjából rend van. :D


Majd ha olyan helyzetbe kerülsz, átértékeled mi az igazán fontos egy napban. :)

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Libikóka)
júl. 31. 22:44

Ha el is ismerem, hogy jól haladtam, mindjárt ott a gondolat, ezt meg amazt még nem csináltam meg.

Még sok tennivaló van, csak a töredékét végeztem el.

10. libikóka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 16:04

Lehet hogy kicsit kényszeres vagy,,ezt nem bántásból írom:)

Csak végül is a mindennapi munka ,,legyen az melóhelyi,,vagy otthoni ,,kert stb.,,,szóval néha nyűgös dolog,,de ha a végén elmarad az a jó kis,,,,Hátradőlök és Élvezem az Eredményt érzés,,,az nem jó.Sőt elég rossz lenne.

júl. 31. 09:42
Lehet, hogy igazad van.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
júl. 31. 09:41
Mondhatni, soha. Talán valami baj van velem, úgy érzem.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
júl. 31. 09:40
Nem elhanyagolható az sem. :)
júl. 30. 19:11
Idovel ez majd kikopik. ;)
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 16:17

Néha én sem,,bár könnyedén túl teszem magam,,a fontos mindig megvan ,a többi megvár.


DE hogy soha😱

4. Myra
júl. 30. 16:12
Ezzel nem vagy egyedül.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 30. 16:10
Menj a minőségre.:))
júl. 30. 16:05
Többet szeretnél? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook