Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokan függenek anyagilag a társuktól... fórum

Sokan függenek anyagilag a társuktól... (beszélgetős fórum)


14. birebora (válaszként erre: 11. - 6b12a4f57f)
aug. 19. 05:41
Én is igy gondolom:)
13. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 19. 05:39
Nem látunk bele minden kapcsolatba, vannak akik ezzel totál jól elvannak, vagy csak kívülről tűnik a dolog függésnek és persze van akiket tényleg csak az anyagiak tartanak össze, de ott sem mindegy milyen a kapcsolat, nincs miért ítélkezni senki felett.
aug. 18. 20:50
Ez7 igy lenne helyes,de a Nők gyakran ki vannak szolgáltatva anyagiak miatt.Nem egyet ismerek!!!
11. 6b12a4f57f (válaszként erre: 6. - Matutinem)
aug. 1. 13:09
Igen. Egy nőnek mindig legyen saját pénze. A férfié pedig közös. Szerintem így a legjobb.
aug. 1. 12:06
Elég egy nagyobb egészségügyi probléma és akkor minden borulhat.
9. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - Matutinem)
aug. 1. 11:51
Bármi történjék? Ti komolyan nem gondolkodtok?
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Amaunet)
aug. 1. 11:50
Ne irkálj már butaságot! Mi van, ha valaki az egészségi állapota miatt nem tud úgy és annyit dolgozni mint egykor? Lehet ez nő és férfi is.
7. Sirga (válaszként erre: 4. - Amaunet)
aug. 1. 11:41
Az, hogy ennyire fekete-fehéren látod és elítéled ezt a helyzetet - illetve azokat, akiknek nincs más választásuk -, csak azt mutatja, hogy Te még nem kényszerültél bele. Ítélkezni mindig könnyű.
aug. 1. 09:51
Én aszerint éltem mindig, és azt is vallom, egy nőnek , bármi történjék, el kell tudni tartani magát.
5. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
aug. 1. 08:55
Butaság? Restség? A képlet nem ilyen egyszerű. Igenis van az a helyzet, amikor nem tud lépni valaki. Igen, ez a kényszerhelyzet. Van ilyen bőven. És nem csak azok kerülnek/kerülhetnek ilyen helyzetbe, akik buták, restek. Könnyű butasággal, restséggel vádolni azokat, akik nehéz helyzetben vannak, és kénytelenek - akár ideiglenesen - benne maradni egy kapcsolatban. Azok, akik nem voltak még szorult helyzetben, elképzelni sem tudják, hogy bizony számtalan eset van, amikor nem csettintésre megy, hogy kilép valaki a megromlott kapcsolatból. Ha ez ilyen pofonegyszerű lenne, nem lennének elvakult ítélkezők. Könnyű ám azt mondani, hogy magára vessen az, aki képtelen saját magát eltartani, új lakást venni, új munkahelyet szerezni. Sok összetevője van ennek. Nem varázsütésre megy.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 23:01
Ez nem kényszerhelyzet a XXI. században, hanem butaság, restség. Ha nekik ez így jó, hogy nem lépnek a saját érdekükben, akkor legyen.
3. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 31. 17:40

Soha nem éltem függőségben,még akkor sem amikor férjem volt,mert egyéni vállalkozóként megteremtettem mindent amire a családnak szüksége volt. Sőt,pontosan az ellentettjét állítom,sok léhűtő férfi van,aki egy Nő nyakán élősködik!

Köszi,én kihagyom...már 8 éve :-)

júl. 31. 17:10
Nem függésben?
júl. 31. 17:10

"Sokan élnek anyagi függőségben a társuktól vagy akár férjüktől is.

Érdekes ez a "megalkuvás" kényszerhelyzet!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook