Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sajnálok mindenkit, akinek nyűg a meleg, mióta nyavalyás... fórum

Sajnálok mindenkit, akinek nyűg a meleg, mióta nyavalyás... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

27. tien (válaszként erre: 26. - ,zumba)
júl. 10. 16:55

A miénk itt fekszik a ventilátor előtt.

Nagyon meleg van ,most mértem 40,5 fokot.


Lehet túlparázom ,de legyen most a közelemben.

Majd megyünk alkonyatkor .

26. ,zumba (válaszként erre: 14. - Tien)
júl. 10. 15:57
Rájuk nem sok ember gondol-sajnos. Kutyuskánk házikója fa alatt, friss vízre ma eddig négyszer csréltünk... Figyelem a madáritatóinkat: óriási forgalom van, ma már nekik is négyszer cseréltük a vizeket.
25. michelle.r (válaszként erre: 23. - L’Engel)
júl. 10. 15:42
Tekintve, hogy az emberek nagy többsége a saját életében is teljesen felelőtlen, igen sajnos utópia a felelős állattartás.
24. tien (válaszként erre: 23. - L’Engel)
júl. 10. 12:31
Igen.
23. L’Engel (válaszként erre: 22. - Tien)
júl. 10. 11:30
A teljes változáshoz kizárólag felelős állattartókra lenne szükség. Az meg eléggé utópisztikus elgondolás. Sajnos.
22. tien (válaszként erre: 20. - L’Engel)
júl. 10. 11:08
Tudom,és mégis kevésnek érzem.
21. libikóka (válaszként erre: 18. - Tien)
júl. 10. 11:01
❤️
20. L’Engel (válaszként erre: 18. - Tien)
júl. 10. 10:57
Helyesen cselekszel. Ennél többet te sem tehetsz.
19. L’Engel (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
júl. 10. 10:55
Sajnos igazad van. Én éjszakára szoktam kitenni, ha marad valamink. Általában el is fogy reggelre.
18. tien (válaszként erre: 16. - L’Engel)
júl. 10. 10:53

Nem vagyok állatmentő,de lehetőség szerint teszem a dolgom a védelmükben.


Nekem vagy egy protokoll.

1.Tálka víz és száraztáp.

2.Helyi csoport tagjaival felvenni a kapcsolatot,nem hiányzik valakinek?

3.Chip nézés (nincs ,mert minek?)

4.Menhelynek telefonálni .

Reménykedni ..

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 16. - L’Engel)
júl. 10. 10:45
Mondjuk ilyen melegben a még nem romlott maradék is pikkpakk romlott lesz.
16. L’Engel (válaszként erre: 14. - Tien)
júl. 10. 10:41

Nem akarok álszenteskedni, mert én sem tudok értük sokat tenni, de valóban jobban odafigyelhetnénk rájuk is. Egy hideg vízzel teli műanyagtálka árnyékos helyen vagy maradék, de még nem romlott étel is sokat segíthet.

Mondjuk ha valaki nem akar rendszeres bársonytalpú vendéget a házához, akkor az etetéssel vigyázni kell. Ők könnyen odaszoknak.

15. semleges (válaszként erre: 6. - Tien)
júl. 10. 10:21
Így gondolom én is.
14. tien (válaszként erre: 13. - L’Engel)
júl. 10. 10:20

Ezzel nem leszek népszerű,de a kóborkák és felelőtlenül tartott állatokért izgulok.


Az emberek csak-csak tudnak valamit csinálni a hőség ellen,de a szegény kis jószágok semmit😥

13. L’Engel (válaszként erre: 11. - Violet18)
júl. 10. 08:30
Jó neked. Élvezd ki, ha teheted. Azonban a legtöbb embert, de sok állatot is megvisel ez a meleg.
júl. 9. 21:38

Vegyetek borsmenta olajat. Nem valami olcsó gagyit, ami bármelyik drogériában kapható, hanem terápiás minőségűt. Mint pl. a Panarom, a Pranarom, vagy az Oshadi.


A Panaromot sok helyen üzletben is kapni lehet. Egy-két csepp az ivóvízbe, egy-egy csepp a tarkóra, csuklókra, derékra, bokára - remekül segít hűteni a testet. Én évek óta ezt használom, most sincs bekapcsolva a légkondi, mert utálom.


Testpermetet is lehet csinálni, víz, egy-két csepp olaj egy spricnis üvegbe. Tényleg segít.

júl. 9. 21:11
Sőt klímát se használok, és ha tehetem nem járok klímás villamossal sem. De mindig van nálam hosszúújjú mert sok helyen nagyon nyomják a klímát és fázom. Jah, es a 40 fokban napon állva sem izzadok. Szaunában is ritkán.
10. Violet18 (válaszként erre: 7. - ,zumba)
júl. 9. 21:08
Igen, ma is egész nap, szabin vagyok szerencsére. Inkább élvezem ezt a pár hét napsütést minthogy fél éven keresztül csak nagykabátban tudjak kimenni a lakásból 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
9. gigi> (válaszként erre: 6. - Tien)
júl. 9. 20:49
Nálad a pont.
8. Anyagi (válaszként erre: 6. - Tien)
júl. 9. 19:21
Egyetértek - bár hajnalban meg este meg a sok szúnyog miatt nem ideális a kertben bóklászni...
7. ,zumba (válaszként erre: 5. - Violet18)
júl. 9. 17:14
S kint vagy a szabadban ebben a melegben?
6. tien (válaszként erre: 5. - Violet18)
júl. 9. 17:07

Nem ,ez nem meleg ez pusztító hőség.

Negyven fokot mértem ma is árnyékban.

Ez a hőség megbetegít.

A virágok kókadoznak , hiába locsolom őket.


Mondom ezt úgy,hogy imádom a nyarat .

Azt a nyarat amikor ki lehet menni a kertbe nem csak öt percre és nem csak hajnalban és éjszaka.

júl. 9. 11:46
Hosszantartó? A téli hideg, az ami hosszantartó. Hónapokig. Most meg van pár hét meleg....
4. globus (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
júl. 8. 13:00
Lekopogom, nálunk sem, ma kifejezetten friss és kellemes 22 fok volt reggel. Pár csepp eső, szél is lengedezik. Szeretem.
3. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Semleges)
júl. 8. 12:10
Szerencsére idén még nem volt olyan.
júl. 8. 11:43
Szerintem van az a hosszantartó kánikula és forróság ami még azoknak is nyűg akik egyébként élvezik és birják a hőséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook