Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Rajtam van 30 kg felesleg, férjemen 50 kg felesleg, egy... fórum

Rajtam van 30 kg felesleg, férjemen 50 kg felesleg, egy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

17. asztanaviszta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 13:27

Az 1 éves kori alkatából nem tudsz következtetni arra, hogy milyen lesz gyerek, serdülő és felnőtt korában.

Ha nem változtattok az étkezési szokásaitokon, valószínűsíthető, hogy a gyerek is elhízott lesz.

16. asztanaviszta (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
jún. 18. 13:25
Nagy valószínűséggel a gyerek is azt a kaját fogja enni, amit a szülei. És amitől így elhíztak.
15. levarosbukta (válaszként erre: 14. - Eunuch)
jún. 18. 13:20
Ne nagyképüsködj, örülj neki. Ez lehet genetika, de az is lehet hogy első körben topicinditónak pajzsmirigyet kellene nézetni mindkettőjüknek.Az is lehet hogy pont ezt a mintát látták ők is a szülőktől. Sok összetevős. Egy biztos tenni kell nekik valamit, de ez a beszólás nem használ az is biztos.
14. eunuch
jún. 18. 08:44
Nálunk senkin sincs felesleg... vajon miért?
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 18. 08:25
Jó lenne, persze, de nem fog.
12. Alnisa
jún. 18. 07:52

Egyébkét sajnos látni a példát, hogy ahol kövérek a szülök, ott a gyerek is vagy más kicsinek kövér vagy olyan 3-5 évesen kezd el hízni. Ez a rossz étkezési szokások átvétele, hogy tömjük a gyereket, stb.

Ha más kicsinek kitágítod a gyomrát, akkor sokat fog enni, mert nincs tele a pocak, aztán mond egy pici gyereknek, hogy nem kapsz enni, mert kövér vagy...

11. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 20:12
Akkor marad normális súlyban, ha tesztek érte. Jó lenne a saját fogyásotokért is tenni, mert ilyen kicsi gyerek mellett nem mindegy, hogy milyen egészségi állapotban van az ember. Miatta is felelősséggel tartoztok magatokért.
10. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 17. 19:16
Nagyon figyeljetek oda a kicsire, mert a rossz példa is példa. Épp itt az ideje, hogy tegyetek valamit magatokért. Nem tudom hány évesek vagytok, de mivel kisgyereketek van gondolom még fiatalok. Fiatalon még könnyű elhagyni a kilókat, minél idősebb vagy annál nehezebb. Úgy hogy hajrá, vágjatok bele. Ezen csak nyerni fogtok, és a kicsi is egészséges ételeket fog enni veletek együtt.
jún. 17. 17:26
és te mit teszel érte hogy így is legyen? Ez nagy részt rajtatok múlik.
jún. 17. 16:40

Az ilyen vallomásokból miért lesz beszélgetős fórum? Ha ez nem egy anonim vallomás témája, akkor mi az?


Egyébként ezt iszonyú sok mindkettőtöknek. A férjed már-már életveszélyben van. 😳

jún. 17. 15:32
Az 50 kg nagyon sok. A 30 is.
jún. 17. 13:42

Ez csak rajtatok múlik! Etetitek ész nélkül vagy normálisan, egészségesen kezdetek enni.

Ne tegyétek tönkre a gyerek életét is, hogy túlsúlyos lesz, mert rengeteg eü problémája lesz már tini korára.

5. Egnisz (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
jún. 17. 13:14

Tudatosan meg lehet csinálni. Miért ne?

Én is ezt tettem.

Úgy eteted a gyermeket, ahogy akarod.

Igaz, én "csak" a lányom 13 éves korában híztam meg, de mindhárom gyermekemet egészségesen etettem és most sportos felnőttek lettek, egy deka felesleg nélkül.

Én még küzdök a kilóimmal, ez van.


Fórumnyitó, ha gondolod írj, szívesen megosztom a tapasztalataimat.

jún. 17. 12:35
Nem fog. :( Átadod a szokásokat, a rossz étkezési mintát.
jún. 17. 12:16

Akkor ne mutassatok neki káros példát!

Ne egyetek úgy, ami 50 és 30 kg zsír felgyülemlésést okozta! Változtassatok az életeteken!

jún. 17. 12:13
Tegyél róla, hogy ilyen maradjon! Változtass az étrendeteken, nektek is jót tenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook