Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem megy le... fórum

Nem megy le... (beszélgetős fórum)


5. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 23:32
Én az Insumeddel adtam le 12 kg-t. Mással nem sikerült, de az bejött. De az is csak akkor működik, ha az ember betartja a szabályokat és csak azt eszi és akkor, amit és amikor lehet.
4. xochipilly (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 22:24
Én se tudom leadni a felesleget, hiába nem "zabálok" és élek aktívan. Már kezdem unni, hogy minden amit csinálok kontraproduktív, és csak azért mert elmúltam 40 mindenki azt hiszi, hogy tömöm a fejem és döglök álló nap. FI, szerintem menj el egy endokrinológiai kivizsgálásra ha semmilyen módszerrel se sikerül lefogyni. Pláne ha más gondok is járnak a túlsúllyal, pl. hajhullàs, szőrösödés, zsíros, pattanásos bőr stb.
tegnap 22:01

Ahh, hát én meg a gyerekek utáni rohangászástól fáradok el annyira, hogy egyszerűen ezt a pluszt nem tudom leadni. Elkezdtem már a Dukan diétát,az Atkinst,a bécsit... Nem tudom tartani, mert a gyerekeket etetni és koplalni...?! Két külön dolog

....

tegnap 21:50
Szia! Én is 42 éves vagyok, nekem is 5 kg-tól kéne szabadulnom, és én sem tudom leadni. Semmi erőm nincs, ha nincs tele a gyomrom. Itthon ez még nem is gond, de a munkahelyen már igen . Gyerekem nincs.
tegnap 21:42
Miért ilyen nehéz 5 kgtól megszabadulni? Két kisgyerekkel, 42 évesen??!! Sehogy nem tudom leadni ezt a pár kgt. Más hogy van ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook