Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem hogy félrerakni nem tudok, de még a hó vége előtt... fórum

Nem hogy félrerakni nem tudok, de még a hó vége előtt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Ruslan (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 16:31

Tudod-e hogy ilyenkor az alapon kell változtatni? Mi viszi el a pénzt ? A lakás? Volt olyan időszak nekem is, amikor elvitte a pénzt a lakbér amikor tanultam. Dolgoztam a tulajdonosnak és megoldottuk így. Tanulás mellett dolgoztam is nem írom le hogy.


De keress mellékállást, vagy olyant, amely többet ad. Vagy pedig iktass ki valamit (pl.autó). Ha nem kezded el most, halmozódni fog hova tovább a hitel. Én egyszer sem vettem fel hitelt. Bankszámla sem kell nekem, ide adják a bérem kézbe. A fenét adósodik el az ember. A bankok többet kérnek vissza, így ha nem lesz később jövedelmező állás akkor annyi. Itt drasztikus változtatások kellenek nálad.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Enissa)
jún. 28. 15:30
Köszi ez így van, ahogy írtad. Az van, hogy átlag alatt keresek, mint sokan mások. Más hitel nincsen amúgy. A lényeg, hogy néhány 10 ezer forinttal mindig több megy el, mint a keresetünk a párommal, és akkor a mínuszt a kövi fizuval kipótoljuk. Olyan rossz, amikor még meg kell venni valamit, befizetni, és már tudod, hogy ez nem is a te pénzed...
8. Enissa (válaszként erre: 7. - Enissa)
jún. 28. 14:35
Jav. Önámítás.
7. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 28. 14:34

Sajnálom, hogy nem jössz ki, de a hitel az csak ront a helyzeteden, egyre mélyebbre fogsz süllyedni a kamatok miatt. Ha most sem jössz ki, kamattal terhelve a hitelt, hogy fogod visszafizetni?

Tudom közöm nincs hozzá, csak önálló.ítás, hogy majd egyszer jobb lesz.

jún. 28. 10:46
dettó
jún. 28. 04:34
Nem vagy egyedül.
jún. 28. 04:13
nagyon sok ember igy van ezzel,sajnalom.
jún. 27. 20:15
Sajnálom. Megértelek.
jún. 27. 18:54
Sajnos a többség így van ezzel 😥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook