Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem dolgozom péntekenként. Évek alatt sikerült kialakítani.... fórum

Nem dolgozom péntekenként. Évek alatt sikerült kialakítani.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. globus (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2023. okt. 22. 12:12

Férjem figyeli, mióta itthon van. De csak azok a dolgok érdeklik, ami fejében a kertészkedésből megmaradt. Alma, répa, hagyma, gyümölcsök. Olyanok, hogy tejföl, liszt, élesztő, mosószer stb. eszébe se jut 😀

Én simán krumplit hámozok a szórólapokra :)

19. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. okt. 22. 11:39

Én már a boltok újsághirdetéseiket sem nézem át, mert biztos bejelölnék olyan felesleges dolgot, ami amúgy eszembe sem jutna, tehát nem hiányzik.


ez a folyamatos; vegyél, cserélj, nagyon elszaladt.:((

2023. okt. 21. 23:31
nekem a cégem felajánlotta hogy maradjak otthon a fizum 80%-ért! ide irom nemtitok ez 470 ezer,nem csinálom vissza pedig az infláció farag a vásárlóértékéböl
17. lynette3290 (válaszként erre: 8. - Flóra76)
2023. okt. 21. 23:22
Hangszeren tanulok, most lett rá időm :)
16. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 21. 11:16

Ez lenne a legjobb, nekünk is megvan.

Jó nagyon.

2023. okt. 21. 10:46

5 napos munkarend, napi 8 óra, egy műszak. + utazás a munkahelyre. Nálam ez van.

Reggel fél 7-kor indulok, este fél 6-ra érek haza. Az esti pár óra és a hétvége az, amikor szabad vagyok és élhetek.

Kevés!!!!

A munkaidő csökkentése is ad egy pluszt az életünkhöz, de tényleg, ahogy írtad kedves fórumnyitó, a legfontosabb, hogy amit csinálsz munkaidőben, azt szeresd csinálni.

Na, ez szerintem keveseknek adatik meg.

14. Epresturmix (válaszként erre: 13. - Epresturmix)
2023. okt. 21. 04:28
Szóval az lemaradt, hogy azért nem sajnáltatom magam, tudunk szórakozni is.
2023. okt. 21. 04:25

Én 3 műszakban tolom, sokszor hétvégén is. Főzök, mosok, takarítok, bevásárolok, évente nyaralunk és tudunk csavarogni is. Az 5 napos munkarendért, 1 műszakban ennyi pénzért a fél karomat adnám. 😝

De azt szokták mondani, aki mulatni akar, annak fizetni kell! 😃

Én kemény árat fizetek, a rosseb vigye el!

12. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 20. 20:12

Én annak örülnék ha hétfőként nem kéne dolgozni,valahogy azt a napot nem nagyon szeretem.😄

Kollégák szoktak is viccelni ha nem vagyok túl energikus"mert hétfő van Gréta"!😄

2023. okt. 20. 20:01
Én csak néhány hónapja, de nagyon élvezem. Sokkal hatékonyabb vagyok. Ma reggel ugyan megválaszoltam egy e-mailt, de ennyi. A napi 4 óra sose jönne össze. Annál sokkal jobban szeretem a munkám. És persze még bőven vannak céljaim, álmaim, amiért dolgozom.
10. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 20. 18:51

Ebben igazad van. Innen nézve látni, hogy mennyi létfontosságú haszontalanság után képes loholni egy ember, amire semmi szüksége nincs. Vásárlás, boltkór, fogyasztás, herdálás megköveteli az utánpótlást, előbbrelépés nélkül.

Mielőtt letámadnának, nem a kisnyugdijasokról, munkanélk⁸liekről, alacsony jövedelműekről beszélek.

2023. okt. 20. 17:47
Írd ki az ajtódra, hogy: Reggelizni mentem. Ha délig nem érnék vissza, ebédelni is.
8. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 20. 17:42
Pedig valami új cél mindig kell, hogy legyen.A szimpla megélhetésen kívül, ha megteheted. Enélkül nem is lenne kedvem dolgozni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Myra)
2023. okt. 20. 17:10
Azt kívánom, hogy változzon ebben a világ, hogy minden nő kevesebbet dolgozhasson. Éppen a “második” műszak miatt. Sajnálom.
6. Myra
2023. okt. 20. 13:40
Szerencsés ember vagy, nekem gürizni kell minden nap. Hétvégén meg otthon.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2023. okt. 20. 12:44
Is-is, de legfőképpen gátat szabtam a materiális vágyaknak, nem akarok hajszolni újabb és újabb dolgokat. Egy szintet már csak a gyerekeim miatt is tartani kell, ezen felül azonban igyekszem annak örülni, ami megvan, és nem vágyom a belassuláson, nyugalmon kívül semmire.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Semleges)
2023. okt. 20. 12:38
4 nap hosszú a partnereknek, előbb tudnék egy keddet lecsípni, de inkább csak legyen rövidebb a többi 4 nap.
2023. okt. 20. 09:12
Napot tömöríthetsz, de ha órát is tudsz..🙂 valószínűleg pénz dolgozik, vagy valaki más. Legjobb, ha az előbbi.
2023. okt. 20. 08:53
Én hozzá tenném a hétfőt is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook