Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem bírom a parfümöket, sem magamon, de főleg másokon,... fórum

Nem bírom a parfümöket, sem magamon, de főleg másokon,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. alinka01 (válaszként erre: 9. - Józsibirka)
júl. 2. 22:08
FA zöld???????????? Az a büdös valami még létezik????
júl. 2. 17:46
Örüljön neki, akinek elég a fürdés és a tiszta ruha. Én annyira izzadós vagyok, hogy ha nem használnék dezodort, akkor mindenki leszállna a buszról... A parfümöt én sem szeretem, máson akkor értékelem, ha az illető diszkréten, alig érezhetően használja, mert szerintem abból a kevés az elegáns.
júl. 2. 01:04
en sem birom.
júl. 1. 17:29

Van nekem 100 féle úrimárkás ilyesmi cucc,

De Soxor Az egyszerű a jó..

júl. 1. 17:26

Babaszappan,

kamilla,

Legfrissebb!


És a FA Zöld.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Globus)
júl. 1. 17:22
Nem értem miért veszi fel megint, a farmert leszámítva mindenből naponta cserélek a nadrág is max 2 3 nap lehet csak
júl. 1. 17:13
Sajnos van aki csak sziszegős szappant használ, víz és szappan helyett.
júl. 1. 15:42

Igen, van úgy,


Inkább néha kis kamillás hintőpor nagyon jól is esik..

5. L’Engel (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 1. 15:38
Ha mindenki tiszta, ápolt és egészséges, akkor még jó, hogy nincs szag. Az a legrosszabb, amikor parfümmel akarják elnyomni a testszagot, mert sajnos van ilyen, és áthatol a savanyú szag az édes parfümön.
júl. 1. 15:38

Részemről csak annyit tartok tolakodónak, ha valaki tíz méteres illatfelhőt húz.

Bár ugyanez csípős izzadságszagból is sokkk :) szerintem utóbbi sokszor nem a testből árad, hanem a ruhából, amit utoljára izzadtan letett, majd újra felvett. Friss izzadság nem csípősen orrfacsaró.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Perzsacica)
júl. 1. 15:33
Igazad van, pont a covid után amikor visszamentem dolgozni akkor mondtam, hogy szóljanak ha nyáron büdi lennék, mert SEMMIT nem érzékeltem hónapokig a külvilágból szagokra érte. De mondták is addig sem volt pont nekem szagom, és most sincs :) Pedig sokan ülünk együtt, itt szerencsére nem használnak kb semmit, még sincs valahogy szag, érdekes ez is :)
júl. 1. 15:24
Ez az ember élete során időnként megváltozik. Egy kismama szenvedhet bizonyos illatoktól. Ha valaki allergiás annak némelyik dezodor vagy parfüm szabályos asztmás rohamot okoz. Akinek a covid után lett anozmiája az meg nem is érzi / sajnos önmagát sem időnként/ . Erre azért illik vigyázni, egyébként meg élj úgy, ahogy számodra a legjobb. Ha irodában dolgozol azért kérdezd meg a melletted ülőket is, hogy tényleg elég?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook