Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műtét közben miért takarják le a beteg fejét egy időre? fórum

Műtét közben miért takarják le a beteg fejét egy időre? (beszélgetős fórum)


jún. 25. 09:54
30 éve volt szájszebészeti műtétem. Egy 5 cm-es lyuk volt egy zöld lepedőn azzal takarták le a fejem..nem láttam semmit..
12. tumbo2 (válaszként erre: 11. - Mobidick)
jún. 25. 08:56
nekem sem takarták le.kérdezték,hogy nem akarom-e a térdműtétemet nézni?ha azt akarják,hogy elájuljak?
jún. 25. 08:50
Nekem szerencsém volt az olvasottak alapján gondolva. A térdműtétemet végig nézhettem a monitoron. A Doktor úr meg volt lepődve, amikor kértem a monitor kissé felém fordítását, hogy lássam mit csinálnak. Műtét közben kérdéseket tehettem fel. Néha össznépi kacaj kísérte. Mondhatom jó hangulatban telt az idő. Nem paráztam. Érdekesnek találtam az egészet.
jún. 24. 19:11
Gondolom, azért, mert legtöbben nem szívesen néznék végig a saját műtétjüket, és rosszul is lehetnének közben a látványtól. Az orvosok meg inkább a műtéttel szeretnek foglalkozni, és nem akarják azt a páciens rosszulléte miatt félbeszakítani. Gondolom, ezért.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Eunuch)
jún. 24. 18:59
De miért? Valami durvát takartak el vele?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
jún. 24. 18:57
Csomót távolítottak el.
jún. 24. 13:31
Az sem volna célszerű, hogy véletlenül beleköhögjön a műtéti területbe.
jún. 24. 13:13
Nem takarták, csak húztak elém egy lepelt.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 12:56
Milyen mütétnél tapasztaltál ilyet?
4. Sirga (válaszként erre: 3. - Bichi)
jún. 24. 12:20
Az enyémet se, és a gyerkőcökét se.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 11:26
Nekem még sosem takarták le, pedig volt már pár...
jún. 24. 10:37
Ne kerüljön oda vér, vagy bármilyen váladék, vagy esetleg a látvány miatt is talán.
jún. 24. 09:48
Valaki meg tudja mondani, hogy altatás nélküli sebészeti műtét közben miért takarják le a beteg fejét egy időre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook