Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mohácsi kisgyermekesek fórum

Mohácsi kisgyermekesek (beszélgetős fórum)

3. Sopianae (válaszként erre: 2. - Moribana)
2011. szept. 20. 09:58

Köszönöm a válaszaid. A gyermekmegőrzőnek nagyon örülök.

Eléggé délre megyek a Káposztás kert utcába. Ott találtam szállást magamnak. Azt sem tudom milyen az a környék. Remélem nem a legrosszabb :S

2011. szept. 17. 09:51
Szia! Itt Mohácson elég sok játszótér van , biztosan fogsz olyat találni ami nektek megfelel. Helyi járat is van de nem olyan nagy város ez, hogy igazából érdemes legyen használni. Gyerekorvosokból sajnos nincs túl nagy választék és egyet kivéve mind elég idős is. Játszóházról én nem tudok max a tesco gyerekmegőrzője.Az ovikat dicsérik ( nekem még nincs tapasztalatom, mert még csak 2év 5 hós a lányom) Ha esetleg megírod a város melyik részére költöztök tudok bővebb információt adni.
2011. szept. 15. 10:31

Sziasztok


Ebbe a hónapba szeretnénk költözni a 17 hónapos kislányommal Kaposvárról Mohácsra.

Szeretnék ismerkedni hasonló korú szülőkkel, akikkel a közeljövőben együtt sétálhatunk vagy vihetjük le a gyerekeket a játszótérre.

Érdekelne az is, hogy van e korszerű játszótér? Megfizethető játszóház?

Gyermekorvosokról szeretnék véleményt és ovikról.

Érdeklődni szeretnék, hogy ott van e helyi autóbusz közlekedés, annak jegy és bérlet árairól...

Szóval szinte minden, mert még soha nem voltam ott :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook