Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnánk a régi, hengerelt mintát eltüntetni? fórum

Hogyan tudnánk a régi, hengerelt mintát eltüntetni? (tudásbázis kérdés)


9. libikóka (válaszként erre: 8. - Libikóka)
tegnap 13:22
🤪ez egyre rosszabb lesz,,ESetleg
8. libikóka (válaszként erre: 7. - Libikóka)
tegnap 13:21
estleg
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Gratia)
tegnap 13:21
Nem olyan nagy kiadás akkor sem ha nem jön be(esteleg megtetszik és használod máshová),viszont ha sikerül megspórolod a vakargatós glettelős munkát.
6. Gratia (válaszként erre: 3. - Libikóka)
tegnap 12:17
Ez jó, nem is tudtam, hogy van olyan:) köszi megnézzük! Lefedni nem akarjuk semmivel, a külső sarokban penész ütötte fel a fejét azért szedtük le. Másik oldalon a fát fehérre festettem, talán illene hozzá.
5. Borian (válaszként erre: 1. - Gratia)
tegnap 10:51
tapéta?
4. Alnisa (válaszként erre: 1. - Gratia)
tegnap 10:46
Mi levakartunk a falról, aztán rágletteltünk.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Gratia)
tegnap 10:40

Vagy még esetleg,,van olyan henger ami nem sima falat fest,,hanem ilyen kicsit rücskös felületet képez,,ez egyébként jól néz ki (akinek tetszik) nekem az étkezőm ilyen,,ez szerintem elfedné.

De ez nem biztos,,csak ez lenne a legkönnyebb.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Gratia)
tegnap 10:34
Csiszolás,glettelés,,én jobbat nem tudok.
tegnap 10:30
Sziasztok! Egy fal részen a burkolat alatt hengerelt mintákat találtunk, tudjátok amit régen festettek, jó kis zöldesszürke lerobbantani se lehet. Egy részét lefestettük három rétegben próbaként, de még mindig látszik halványan. Valakinek ötlet? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook