Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire utal a magas diasztolés érték? fórum

Mire utal a magas diasztolés érték? (tudásbázis kérdés)


9. Hattori (válaszként erre: 8. - Loch ness)
júl. 4. 12:10
Amikor nála voltam, akkor kaptam a gyógyszert, előtte mindkét érték magas volt,most csak az alsó.
8. loch ness (válaszként erre: 7. - Hattori)
júl. 3. 21:59

Szerintem olvasd el a második hozzászólás linkjében található infókat. Ott pont egy olyan kérdés is van, hogy felső érték normál, alsó érték magas. Pontosan leírják, mi lehet az oka. A szív működésével van összefüggésben. Ennek mindenképp járj utána, orvosnál. A vérnyomásmérő is a sárga tartományban van ilyenkor, nem a zöldben, szóval komolyan kell venni.

A dokinénid mit mondott a magas alsó értékre?

7. Hattori (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
júl. 3. 18:27
Csak az a fura, hogy a dya magas.
6. Kacsahercegno (válaszként erre: 5. - Hattori)
júl. 3. 17:31
Igen, azért mondom hogy határeset, nem kifejezetten magas, de a határán van. De ha voltál vele orvosnál és azt mondta, hogy ezzel még ne foglalkozz, akkor szerintem mi sem fogunk jobbat tudni.
5. Hattori (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
júl. 3. 16:53
Doki néni azt mondta, hogy 130-ig oké a felső érték.
4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Hattori)
júl. 3. 16:42
Ez hogy jön ide? Nem csak időseknek lehet magas vérnyomása... Ha rosszul is érzed magad, feltétlen menj orvoshoz, de ha gyakran magas, lehet amúgy sem árt valami kivizsgálás. A 130 is már határeset különben, nem csak a diasztolés magas.
3. Hattori (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
júl. 3. 16:25
De én fiatal vagyok...
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Hattori)
júl. 3. 14:49
Első google találat: [link]
júl. 3. 14:17
Amikor a vérnyomás alsó értéke magas, de a felső érték jó. Pl 130/95

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook