Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen televíziót vegyek ajándékba? LED vagy LCD? Márka? Jelenleg analóg kábelhez kellene, később digitális műsorszóráshoz és nem túl drága. fórum

Milyen televíziót vegyek ajándékba? LED vagy LCD? Márka? Jelenleg analóg kábelhez kellene, később digitális műsorszóráshoz és nem túl drága. (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 27. 19:21
Észre fogom venni ha a szolgáltatóm analógról átáll digitális műsorszórásra?
11. eandi78 (válaszként erre: 10. - 5146e98818)
2012. nov. 6. 19:38
Továbbá a mobilon tárolt képeket, zenét, filmet wifin keresztül át lehet küldeni a tv-re, kábel se kell. Szgépen tárolt filmek/zenék is hasonlóan "kivetíthetők".
2012. nov. 6. 19:30
Én ma már csakis "internetképes" TV-t vennék. A Youtube-on, egy csomó jó kis "teljes film" van fenn.
2012. nov. 6. 14:13
Köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 6. 14:00
szép napot sziasztok
7. cicaanya (válaszként erre: 4. - Bertaerzs)
2012. nov. 6. 13:58

nálam is ez volt azt kiderült valamit bele raktak még maga samsungosokat hívtam és jó lett .... és +1év jótállásom lett tv-én be állította

muksó és szuper :)

2012. nov. 6. 13:58
Samsung, Led, már vannak elfogadható árban. Én is várnék a karácsonyi leárazásokig, ha nem sürgős. A LED nem fogyaszt állítólag olyan sok áramot sem, mint az LCD.
2012. nov. 6. 13:57
analóg SAMSUNG-on nagyon jól működik! én kettőset használok mert jobban bejönnek meg mást is befog tv :) tehát szerintem jóóó ha van közeledben Mediamarket,vagy EURONICS akkor ott vedd meg .. általában nagy akciókat szervez a Samsung rajtuk keresztül!
2012. nov. 6. 13:57
Én is Samsung-ot vettem, ajánlatos web-áruházból, 20 ezerrel fizettem kevesebbet + kihozzák, beüzemelik. Gondom a képpel van, nem jó hozzá a szolgáltatóm.
2012. nov. 6. 13:54

SAMSUNG és vedd meg a márka nevet is mert plusz bonuszban van lehetősgek ha gond van tv-vel!

MI/ én elegedet vagyok 80cm tévével szuper jó és jó szervize mert lakáson szervizelnek szemed láttán!

2012. nov. 6. 13:52
Decemberbe nagy leárazások lesznek. Addig várj vele mindenképp, de ne az utolsó pillanatig, mert az olcsóbbakat, amik jók is gyorsan elviszik.
2012. nov. 6. 13:50
Milyen televíziót vegyek ajándékba? LED vagy LCD? Márka? Jelenleg analóg kábelhez kellene, később digitális műsorszóráshoz, nem túl drága.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook