Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért van ez, normális? fórum

Miért van ez, normális? (beszélgetős fórum)


11. 80ASIQ
ma 13:57

Úgy egyáltalán mi a francnak kell műszempilla?? Persze hogyan is érthetnék hozzá férfiként?

Mindenesetre: Orvoshoz!!

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
ma 12:39
Igen, sajnos valószínű nem figyeltem oda rá eléggé, és csak azért is csináltattam.
9. perzsacica (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:34

Menj vele azonnal orvoshoz ha nem szeretnéd a látásodat elveszíteni! Már így is elég sokat kísérleteztél vele.

Ha csak magánban tudnak fogadni akkor oda de ezzel a sürgősségire is bemehetsz. Szaruhártya fekély is lehet belőle : [link]

Nem játék!

ma 12:29
Azt írtad, fél éve van, és máskor is volt vele gond. Az a baj ezekkel az érzékenységekkel, hogy nem hozzászokik a szervezetünk, hanem egyre hevesebb reakciót okoz.
ma 12:24
Nyilván amikor elkezdtem, akkor még nem tudtam. Azóta pedig nem is csináltattam.
6. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:16
Látszik,hogy sokat segìt.... 🤦‍♀️
ma 12:15
Ha bajod van a műszempillával, miért csináltatsz? :-O Miért nem az az első, hogy leszedeted, ha irritált a szemhéjad? Értem, hogy cuki a műszempilla, de biztos nem kockáztatnám érte a látásom. Meg azzal sem, hogy hetekig házi praktikákat próbálgatok orvos helyett.... Főleg olyanokat, amitől még romlik is a helyzet.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
ma 12:08

Nem tudom, én arra esküszöm.

De azért köszönöm. :)

3. Ghost👻 (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
ma 12:01

*kamilla


Bocs.

2. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:01
Nekem orvos mondta,hogy szemre tilos a
Egy 2-3 héttel ezelőtt apró, fehér csipaszerű valami kezdett el megjelenni először a jobb szemem külső sarkában. Nagyon viszketett néha hetekig is, ez (lekopogom), szerencsére elmúlt. Olykor könnyeztem is, illetve égett a szemem, úgy néztem ki, mintha sírtam volna. Majd rájöttem, hogy ez nem csipa, hanem kb. az egész alsó, majd a felső szemhéjam is, és a másik, a bal szemhéjam felső része is el kezdett hámlani. De nagyon brutálisan. 1-2 hétig pedig az egész szemhéjam bevörösödött. Először azt hittem, hogy árpa, vagy valami gyulladás, de voltam már árpás, illetve gyulladást se feltételezek. Fél éve van/volt műszempillám. Máskor is volt vele bajom, de most azt gondolom, ez a pilla miatt lehet. Nem tudom, hogy allergiás lennék a műszempillára, vagy a ragasztóra, esetleg új alapanyagot használhat a pillásom, vagy nem jól fertőtleníthetett le valamit. Erre tudok gondolni, hogy ettől van ez a "szemirritációm", de megköszönném, ha valaki, aki ért hozzá, vagy esetleg átélt már ilyet, megmondaná vagy segítene, hogy ez mitől van. Próbáltam utánanézni a neten, különböző videókat néztem, ahol azt írták, ha ez a probléma, le kell oldani a maradék műszempillát, de én nem merem. Ígyis nagyon csúnya a szemem, félek, hogy az csak rontana a helyzeten. Én a régi praktikák és gyógymódok híve vagyok, ezért főztem kamillát, és annak a levével borogattam egy max. 2-3 napig a szemhéjamat. Ettől még jobban el kezdett hámlani, ami nem tudom, mennyire normális. Majd cicaplaszttal kenegettem szintén egy pár napig a kritikus részeket, ami kicsit csípett, és pirosabb lett, de másnapra enyhült. Viszont még mindig naponta egyszer legalább nagyon hámlik, már vagy 3 hete. Mivel tudnám kezelni, vagy mikor lesz jobb a szemem? Nem merek így kimenni az utcára. Köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook