Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem értem én az orvosokat, asszisztenseket sem, ...mindig azzal jönnek, hogy ugye nincs öngyilkossági gondolatom? fórum

Nem értem én az orvosokat, asszisztenseket sem, ...mindig azzal jönnek, hogy ugye nincs öngyilkossági gondolatom? (beszélgetős fórum)


8. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
aug. 20. 11:22

Légy bele nyugodt nekik aztán édes mindegy, egy emberrel több vagy kevesebb, holnaputánra azt se tudják léteztél e.


Addig örülj amig egyáltalán foglalkoznak veled.

7. Regin_a (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
aug. 19. 21:24

Esetedben nem tudom. Esetemben az SBO kiengedett, b.nőmmel is probléma/beteg/ volt én meg pánikszindrómával a dokinőnél

Már a folyosón jártam amikor kiengedtek, de utánam szaladt és "körülírva" kérdezte hogy ugye nem leszek öngyilkos

Megnyugtattam, egyelőre nem az a fajta vagyok

És mit mondjak, jól esett ez a törődés


Addig örülj amig rákérdenek, még ha rutinból is

6. Amaunet (válaszként erre: 2. - Enissa)
aug. 19. 21:18
Telihold van.
5. Ghost👻 (válaszként erre: 4. - Csontsovány)
aug. 19. 21:10

Ès kivel baszol ki?

Velük nem,elhiheted.

Egy beteg vagy,egy akta.

4. csontsovány (válaszként erre: 3. - Ghost👻)
aug. 19. 21:07
Igen ez az ,hivatalbol ne kérdezzen..egyik se. Azt érik el,ha tébykeg kiváncsiak akkor se mondom el nekik
3. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
aug. 19. 21:00
Skizofrén vagy, ebből gondolom, hogy protokoll...
aug. 19. 20:59
Remélem holnap időváltozás lesz már, ennyi ' furcsa' fórum csak úgy nem születhet okának kell, hogy legyen. A hőség mikre képes.
aug. 19. 20:52
Nem értem én az orvosokat,aszisztenseket sem...mindíg azzal jönnek, hogy ugye nincs öngyilkossági gondolatom ? Ja mellesleg smizofrén vagyok. De aķor is ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook