Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történhetett aznap este? Túl reagálom? Ez megcsalás? fórum

Mi történhetett aznap este? Túl reagálom? Ez megcsalás? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2023. okt. 1. 19:17
Mi a helyzet? El telt egy kis idő,helyre állt már a béke?
65. Panna.33 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 25. 21:37

Működhet, ha túl tudtok lépni ezen.

Szerezzetek sok új élményt és brítsa az egészet jótékony homály.

Szeresd.

64. Panna.33 (válaszként erre: 54. - 80ASIQ)
2023. júl. 25. 21:34
Pont így.
63. 80ASIQ (válaszként erre: 62. - Epresturmix)
2023. júl. 25. 08:17
Van erre egy közmondás, nem tudom szó szerint. Az ágyban qrva, a konyhában mesterszakács és a többi, és a többi! :D
62. Epresturmix (válaszként erre: 60. - 80ASIQ)
2023. júl. 24. 11:12

szerintem a házias, odaadó, gondoskodó nőket szeretik/nék, akivel iszonyat mennyiségűt tudnak szexelni bármikor, akármikor, bárhol és minimum szex után egy nagy sültes tál várja őket a konyhában. 🤪

Viccet félretéve szerintem azt, amilyen jut nekik. 😎

61. 80ASIQ (válaszként erre: 60. - 80ASIQ)
2023. júl. 24. 08:46
Persze nem egyformák az emberek.
60. 80ASIQ (válaszként erre: 59. - Epresturmix)
2023. júl. 24. 08:46

Amit eredetileg írtam, magam is tapasztaltam huszonéves koromban. De nagyon sok helyen olvasom azt, hogy érdekesebbek és kapósabbak a rossz fiúk. Persze később már változhat a nők felfogása.

Vajon a férfiak milyen nőtipusokat szeretnek? Magamból kiindulva: teljesen változó.

59. Epresturmix (válaszként erre: 55. - 80ASIQ)
2023. júl. 24. 07:13
Normális nők, akik már nem tinik, túllépnek a tetű pasikon és igyekeznek egy szerényebb, de “unalmasabb” fickóval összejönni. Legalábbis én így voltam vele. Mondjuk unalmasnak nem mondanám, de nem is egy csajozós fajta. 😊
58. Epresturmix (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 07:11
Én minimum elmennék anyóshoz és belevernék a képébe! Milyen joggal tesz ki ő ilyen képeket a feleségedről? Legközelebb a gyerekedet teszi ki meztelenül az Internetre? Magyarázd el neki, hogy bármit is tesz, nem fogtok szétmenni, hiába próbálkozik…
2023. júl. 24. 05:48

Kedves FI!


Hol tart az ügy?

56. Ágio8405 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 14:20
Simán. Szegény feleséged az áldozat ebben az egészben. Anyosoddal amugy már probaltátok megbeszélni mi a baja veled?
55. 80ASIQ (válaszként erre: 49. - Birebora)
2023. júl. 23. 13:47

Nem tudjuk, de én hihetőnek tartom.

52. Charlize: "... Lehet, hogy ez a Laci egy vonzó pali is, amellett, hogy egy tetü. ..." Pont az ilyenekre "buknak" a nők.

54. 80ASIQ (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 13:43

Bár ez a topik nem nekem szól, de megköszönöm, hogy leírtad, hogy mire jutottatok a megbeszéléssel. Írja a 48-dikban Gretaa, hogy nem foghatod állandóan a kezét. Ez általában így is van, de nem azért írtam, hogy azért kellett volna elkísérned feleséged, hogy az erényeire vigyázz, hanem azért mert az édesanyja (az a jó íídes...) születésnapjára ment gyermekeddel, aki imádja nagyanyját. A gyermek még sok mindennel nincs tisztában.

Magam sem tudtam, hogy Lacival jó-e beszélni. A rosszabbik eset következett be. Utólag megítélve: kár volt! Az ilyet régen lecsapták! Ez manapság már "nem divat". Lehet, hogy sajnos...

Nekem végül is imponál a feleséged őszintesége! Az emlék maga biztosan megmarad, de reméljük halványul. Most azt gondolom, nem válnék el, a folytatás mellett döntenék. Hogy mi lesz a jövőben, azt most még nem tudjuk.

53. Gretaa (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 11:27
Az a gond,hogy amikor lebukik az illető,mindig a legjobb fényben akarja feltüntetni saját magát.
52. Charlize (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 08:56

A feleséged durván befolyásolható. Függ az anyjától érzelmileg. Az anyja hónapok óta duruzsol neki Laciról. Plusz nem bírja a piát. Lehet, hogy ez a Laci egy vonzó pali is, amellett, hogy egy tetü. Te meg a duzzogó kisfiút alakítottad otthon, ahelyett, hogy kiálltál volna magadért és a feleséged mellett ott helyben.


Igen, ki lehet így fordulni az itallal ilyen körülmények között.

2023. júl. 23. 08:13
Csak azon kattogok, hogy mennyire volt ez a feleségem részéről szándékos? Az anyja hogyan tudta erre rávenni? Így ki lehet valakit az itallal forgatni önmagából?
50. nilem023 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 06:27
Hát akkor most izgulhattok azon is, érkezik e a kis Lacika…..
49. birebora (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 06:05

Ilyen van? Ennek is kamu szaga van.

De ha nem, megint azt gondolom, hogy nagyon buták az emberek.

48. Gretaa (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 00:13

Olvasva ezt is,beigazolódott a megcsalás.

Nem hinném hogy te lennél a hibás amiért nem mentél.Számtalan helyzet lehet még amikor te nem vagy ott(esetleg mert nem tudsz ott lenni).Akkor mindig félreléphet a feleséged és az alkohol nem mentség semmire."Nem foghatod állandóan a kezét".

Az,hogy hazudott neked most,máskor is fog.Én egyből bevallottam volna mindent,az én lelkiismeretemmel nem is tudtam volna hazudni,annak az embernek akihez kötődöm és szeretek.Mindenki más..

47. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 23. 00:05

Egyértlemű,hogy volt valami...

Hogy meddig jutottak?Az már más kérdés.De valameddig biztos.

46. Charlize (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 23:54

Igen. Működhet. Kell egy kis idő, helyre kell tenni mindent, akár új alapokat építeni.

Lehet ezt egy olyan pontnak felfogni, ami észhez térít mindkettőtöket. Rajtatok múlik.

Ha folyton felemlegetitek, megmérgezi a kapcsolatotokat. Tanulni kell belőle, erre volt jó.

Feleségedet durván manipulálja az anyja, te meg nem szaladhatsz el minden kellemetlenség elől, mint egy durcás kisgyerek. Ki kell állnotok egyásért!

2023. júl. 22. 22:50
Hát a mai nap sem volt egyszerű. Leültünk, és nagyon komolyan megkértem a feleségem, hogy legyen őszinte, akár mit mond, az már nem változtat semmin, csak mondja el történt valami vagy nem. Zokogni kezdett, hogy együtt voltak, de az egészből annyira emlékszik, hogy sokáig csókolóztak és közben levetkőztek, de azt se tudta hol van. Sírva mondta, hogy nagyon szégyelli ahogy viselkedett, de tényleg úgy emlékszik, hogy csak egy pohárral ivott. Mesélte, hogy az anyja egész nap próbálta ellenem hangolni, meg arról beszélt hogy Laci milyen jó pasi, amit ő elnevetett akkor, de részegen már máshogy fogta fel. Az elején, mielőtt még ivott volna, Laci már próbálkozott nála, de ő mondta neki hogy házas, még a jegygyűrűnket is felmutatta, Laci meg úgy csinált mintha csak viccelődött volna. Megkérdeztem, ezt eddig miért nem mondta el, azt mondta azért mert félt, hogy mi lesz velünk, ha megtudom. Ha annyira részeg volt, hogy nem tudta hol van, akkor az erőszak, nem? Sikerült elérnem Lacit is. Bár ne beszéltem volna vele. Azt ecsetelte, hogy a feleségem miket mondott rólam, meg hogyan flörtölt vele. Hencegett, én meg elkezdtem vele kiabálni, hogy leitatta megerőszakolta, ő meg erre azt mondta, hogy az anyja itatta, nem ő. Nem sokra rá felhív az anyósom, hogy hogy merem Lacit így megvádolni. Gondolom Laci átszaladt a szomszédba panaszkodni. Durván veszekedtünk, aztán lecsapta rám a telefont. Ennyit róluk. A feleségemnek jót tett, hogy kisírta magát, sokat beszéltünk, mondtuk hogy mind a ketten nagyot hibáztunk. Köszönöm azoknak, akik írták, hogy én is hibás vagyok, tudom, hogy mennem kellett volna, nem az anyósomért, hanem a feleségemért. Most már másképp csinálnám. Innen még nem tudom hova tovább, szerintetek működhet ezek után még a házasságunk?
2023. júl. 22. 21:40

Ha az én anyám hozna ilyen helyzetbe én nem lennék kíváncsi rá többet és a gyerekemtől is eltiltanám.


Férjem kölcsönösen nincs jóban anyámmal, de én nem is erőltettem a találkozókat, ők sem csak a kötelező kör (karácsony, szülinap) anyámnak is voltak fura próbálkozásai hogy megfúrja az életemet, de ennyire nem volt beteg.

2023. júl. 22. 17:13
Anyós vagyok, soha nem tennék ilyet.
2023. júl. 22. 17:03
El kellene beszélgetni anyóssal. Nagyon határozottan a feleségeddel együtt. Söprögessen a saját háza tájékán, biztos van mit.
41. birebora (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 22. 16:48

Jézusom! Ez nagyon durva!

Anyós egy hatalmas nagy kavarógép! Szégyellje magát.

40. 80ASIQ (válaszként erre: 38. - Panna.33)
2023. júl. 22. 15:43
Ezt nem is tudom megérteni! Nem az anyós miatt kellett volna odamenni, hanem a feleség miatt!
39. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - Panna.33)
2023. júl. 22. 15:42

Lacinak jól esett, hogy ott volt egy jó nő, lehetett vele flörtölni. Kihasználta a helyzetet. Hogy milyen fokon azt persze nem tudni. Nem tudom, hogy erről hogy lehetne Lacival beszélni... Szerintem sehogy. Vagy ki tudja...

Hagyományos, jó öreg elintézési mód lenne odamenni és lecsapni! (Ne tedd, mert akkor végleg elfordulna tőled az asszon'! )

2023. júl. 22. 11:31
Egyébként én is haragudtam volna, ha nem jön a férjem.
37. Panna.33 (válaszként erre: 36. - Főnix3)
2023. júl. 22. 11:29
Laci szerintem nem lenne őszinte ebben a szituációban, főleg ha ő az egyik kiötlője a dolognak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook