Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek Imane Khelifről? fórum

Mi a véleményetek Imane Khelifről? (beszélgetős fórum)


18. Enissa (válaszként erre: 15. - Violet18)
szept. 9. 10:24
Ennyiért 50-et is, már nem mindegy?
17. Enissa (válaszként erre: 16. - Eunuch)
szept. 9. 10:23
A mostani világban? Ne mond már! Egyre több pasiról derül ki, hogy igenis kíváncsi a másik pasi segglyukára.
16. eunuch
szept. 9. 09:16
Tudod, milyen a vélemény? Mindenkinek van, mint a segglyuk, de senki sem kíváncsi rá.
15. Violet18 (válaszként erre: 9. - Teletabby)
szept. 8. 19:17
Ezért a pénzért én is tudtam volna 5 gól kapni a németektől 🤭🤣
14. Enissa (válaszként erre: 6. - Biciklis_)
szept. 8. 16:58

Én sok országot követek a Face-n, Algériát is.

És tényleg szép volt a civil fotókon, a meccseken készülteken kevésbé, bár ízlések és......

13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 16:09

Nagyon sajnálom őt. Borzasztó amin átmegy, tragikus az egész ügy úgy ahogy van.


(Halkan jegyzem meg, ha a helyében lennék, én is boxolnék)

12. Ruslan (válaszként erre: 9. - Teletabby)
szept. 8. 14:32
Talán Ukrajna, mert ott még a fű se nő. Én is ma egy fotball meccsről álmodtam, de hosszabbítás volt és tovább kellett aludnom. Még kába vagyok, így nem tudom a választ.
11. tumbo2
szept. 8. 14:27
láttam egy filmet,egy szép lány beleszeretett egy fiúba,akiről nem tudta,hogy lány. aki utálta magát,hogy rossz testbe született,gyilkolt is érte,hogy máshol megműttesse magát.ki tehet erről,isten, a sok farizeus,meg azt mondja ,hogy ez gyógyítható.biztos szenteltvízzel.
10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 14:27
Mivel XY kromoszómás, ezért férfi.Plusz még jóval magasabb a tesztoszteron szintje , mint a nőké.
szept. 8. 14:22

Ejnye-bejnye! Ugye tudod, hogy minden "csoda" csak 3 napig tart! Azon már túl vagyunk. Lépj tovább! Van másik "lerágatlan" csont.... pl az 5 :0 -s . Mi a foci pályák , műfüves hazája.

Vélemény?

8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 14:21
Ő tudja, hogy mi. Szerintem úgy néz ki, mint egy férfi. De nem érdekel különösebben.
7. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 14:18

Miért érdekel?


Szerintem a férfiak közt nő, a nők közt férfi.

6. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 14:05
Honnan nézve látod szépnek?
5. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 13:51
Olvastam olyan cikkeket, amelyekben azzal vádolnak egyes rekordokat teljesítő sportolókat, hogy doppingoltak. Vagy olyat is, hogy az amerikai sportolók többségének engedélyezett a teljesítménynövelő szerek használata. Nem kavarnak nagy port ezek a híresztelések, mert az sem mindegy, ki melyik államot képviseli. Az ilyen szereket gyártó cégek pedig azon versenyeznek, hogy melyik gyárt jobbat. Én nem tudom igaz vagy sem, de a színfalak mögött lehet bármi.
szept. 8. 13:39
Nő. Egyértelműen számomra. Ettől még lehet bármilyen genetikai mutációja 🤷‍♀️
3. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 8. 13:29
Erről már volt egy fórum itt, amelybe én is írtam. Nem keresem meg, de szerintem a nevét beírva az itteni keresőbe, ki fogja dobni. Ott olvashatsz véleményeket bőven, elég sokan írtak.
szept. 8. 13:16
Mit szeretnél vele kapcsolatban? Itt mocskolódni? Épp elég volt az internet pöcegödreiben erről.
szept. 8. 13:08
Ő most férfi vagy nő? Láttam pár képet róla amúgy szép.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook