Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mely munkakörök végezhetőek home officeban? fórum

Mely munkakörök végezhetőek home officeban? (beszélgetős fórum)


11. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Kacsahercegno)
szept. 15. 07:23
Megirod privat melyik volt ez a ket intezmeny? Koszi :)
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 15. 07:22
Ezt teljesen az adott munkaltato donti el. Van, ahol lehetne home office/hibrid munkavegzes, de megsem engedik. Barmilyen irodai munkat lehet otthonrol csinalni egy laptop mogul.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 21:18
Milyen szakos vagy? Van aki online tart különórákat. Az nálad nem játszik?
8. Gyuri87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 15:18

Szia Fórumnyitó!

Rám tudnál írni esetleg,mert én is pedagógusként dolgozom,de tudnék ajánlani home office-ba végezhető munkát!

szept. 14. 13:34
A kérdés az, mihez értesz, aztán szűkítsd a kört azzal, hogy melyik cég engedélyezi a home office-t. Virtuális asszisztenseket, call centereseket pl. sokan keresnek.
szept. 14. 10:53
Végső soron a munkáltatótól függ. Dolgoztam egyetemen adminként heti 1-2 bejárással, a szomszédos egyetemen meg egyáltalán nem létezett a home office fogalma, pedig ugyanazok a munkakörök és nem lett volna akadáya. 🤷‍♀️
szept. 14. 10:46

Minden olyan munka, amihez nem kell találkozni senkivel és meg tudod teremteni a munkavégzéshez szükséges feltételeket.


Pl. a legtöbb IT-s munka.

Olyan irodai munkák, amelyhez olyan programokat kell használni, amit rá lehet telepíteni az otthoni gépre, vagy online elérhető.


És ugye, ahogy már írták, lehetsz magán tanár is.

szept. 14. 09:32
Pl tanárként is adhatsz magánórákat.
szept. 14. 07:20

Ma ez, holnap az.

A munkaadó határozza meg.

Indíts saját vállalkozást, pl. könyvelő és egész nap h.o.-ban dolgozhatsz.

2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 14. 06:48
milyen szakos vagy?
szept. 14. 06:10
Szeretnék váltani, akár valamilyen képzést vállalva is, de olyan munkakört keresek, amit home officeban is lehet csinálni (nem kell teljesben, lehet egyik nap bent, másik nap otthon). Informatikusokat ismerek, akik így dolgoznak, láttam tanítani ilyen módon is, vagy könyvelőt. Pedagógus vagyok egyébként, de egyre nehezebben bírom a sok embert, a zajt, a nyüzsgést. Ennél én jóval introvertáltabb vagyok, nagyon elfáradok az állandó interakciótól. Ezért aztán elkezdtem ezen a vonalon gondolkodni, de elakadtam. Tapasztalatokat, ötleteket szívesen fogadnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook