Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtudtam, hogy a párom felnőtt filmekben szerepelt... fórum

Megtudtam, hogy a párom felnőtt filmekben szerepelt... (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. Guruljka (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 23. 14:05
Most már teljes lehet a bizalom, ezt a helyzetet okosan és jól sikerült megoldani.
2020. febr. 23. 11:12

Köszönöm mindenkinek.

Úgy érzem át tudunk "lendülni ezen".

Persze a barát már nem barát de ezt ők megbeszélték/megbeszélik.

Igazából mostmár értem nekem miért nem akarta elmondani igazából soha...

Vagy csak később.

Magamtól biztos nem jöttem volna rá...

76. NomNom (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 23. 11:02
Örülök, hogy sikerült beszélni! Sok-sok időbe fog telni, de ha jól megvagytok és "egymásnak szánt a sors" akkor túlélitek. Minden jót nektek!
75. 80ASIQ (válaszként erre: 74. - Guruljka)
2020. febr. 23. 10:42
Pontosan!
74. Guruljka (válaszként erre: 73. - 80ASIQ)
2020. febr. 22. 22:26

A srác is túl van végre azon a szorongáson, hogy mikor "bukik le"...

Persze hogy jobb így. Minden tiszta.

73. 80ASIQ (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 22. 18:09
Bárki bármit mond, Te tudod, hogy vele akarsz-e maradni vagy sem. Remélem, szép lassan túlteszed magad a sokkon (vagy nevezzük bárminek) és minden oké lesz. Sok boldogságot kívánok! Ja, és örülök, hogy rászántad magad a beszélgetésre. Szerintem jobb így.
72. Guruljka (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 22. 18:08

Hát akkor ez így jól alakul.

Az illető haver meg, gondolom, ment a süllyesztőbe.

Legalább ellenkezőjére fordult a szándéka. Inkább megbeszéltétek, minthogy összevesztetek volna.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 80ASIQ)
2020. febr. 22. 17:25

Tegnap este elég hosszan elbeszélgettünk a párommal...

Elmondta mit miért csinált.

Bevallom nehéz megemészteni a dolgot de vele szeretnék maradni. Ez a múltja és már nem csinálja.

Persze egy ideig biztos a szemem előtt lesznek a képsorok de ha ő elfogad engem én is őt.

70. Guruljka (válaszként erre: 69. - 80ASIQ)
2020. febr. 22. 17:15

Fogalmam sincs, hogy néznél ki. De ha te mondod, biztos furi lennél 76 kilósan. :D

Az Auschwitz szóval meg, látod, derekasan megbirkóztál!

69. 80ASIQ (válaszként erre: 56. - Guruljka)
2020. febr. 22. 16:49
Ez utóbbi tényleg így van. 76 kilónak kellene lennem. (Ide képzelj el egy meglepődés szmájlit! :D ) Hogy néznék én ki??? Mint aki Auschwitzból (komoly próbatétel ezt nekem leírni! :D ) kerül valami szerencsével haza!
68. 80ASIQ (válaszként erre: 65. - Pampalini)
2020. febr. 22. 16:45
Ahogy mondod!
67. 80ASIQ (válaszként erre: 57. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 22. 16:44

Nagyon szívesen. Szívből remélem, hogy ez nem fog problémát okozni. Jó, hát biztosan meg fog lepődni, hogy megtudtad valakitől, de azért kell a nyugodt, higgadt hangnem. Sok sikert kívánok!


Örülök, hogy mások is osztják véleményem.

2020. febr. 22. 14:58
Mik vannak..
65. Pampalini (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 19:30

Nem kizárt hogy csak külföldön csinálta. Szerintem kényes témának érzi, ezért nem említette. De most már tényleg meg kell beszélned vele. Mert ha nem, akkor egy vita során fogod felhasználni ellene, ami csak olaj lesz a tűzre, és nem a megoldás felé tereli a vitát. Viták pedig minden kapcsolatban előfordulnak.

De ne vágd a fejéhez, hanem jó szándékúlag érdeklődj.

64. 4477403e12 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 19:20

Akkor ezt így elmondanám neki,hogy ha ez a múlt,nem zavar és ha elmondta volna,akkor is ő kellett volna neked.

És hogy nem a múltja ami rosszul esik,hanem hogy nem mondta el

63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Pampalini)
2020. febr. 21. 18:58

Nem kötelessége beszámolni kivel feküdt le nem is akartam tudni igazából... A videókba se kellett volna belenéznem...

Ha elmondta volna, hogy ezt csináltam régen mert.... Talán nem zavarna. Most is csak az aggaszt, hogy talán mint írtad most is elmegy egy egy forgatásra.

Ha igen az már nekem nem fér bele.

Viszont ezek (az a pár amibe belenéztem) külföldön készültek így szerintem itt ezt nem csinálja...

Ha ez tényleg rég volt szerintem megtudjuk beszélni.

62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - 4477403e12)
2020. febr. 21. 18:52
Szerintem ha az elején elmondja akkor is összejövünk, viszont nekem jobban esett volna ha tőle tudom meg elítélni viszont nem ítélem el főleg ha ez csak a múlt...
61. Pampalini (válaszként erre: 53. - 80ASIQ)
2020. febr. 21. 18:30
Mivel a feszültség, és a kételkedés felütötte a fejét, mindenképpen meg kell beszélni. Teljesen igazad van.
60. Pampalini (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 18:27
Te felsorolnád kivel feküdtél le a sokadik pasidnak? Azért feltételes, mert ahogy írod, neked ő az első. Nekem is volt több nővel kapcsolatom. A jelenlegi párom mindössze kettőröl tud elnagyolva, akikkel évekig együtt voltam. A többi nem fontos. Van akire alig, vagy egyáltalán nem emlékszem, annyira jelentéktelen. Szerintem fogd fel munkának, mivel az is. Ok. Biztos élvezte, ha felállt neki. De érzelmileg ezek a nők nem jelentettek neki semmit. Ki tudja. Lehet most is elmegy egy egy forgatásra. Kap érte pénzt, te meg valami ajándékot. Ha téged szeret, megkapsz tőle minden figyelmet. Akkor ez miért fontos? Nem hinném hogy vájkálni kellene valakinek a múltjában. Nincs olyan ember akinek a múltjában nem lenne valami kivetni való. Hogy miért nem beszél róla? Mert kellesz neki, és tudja hogy a nők nem tolerálják az ilyen dolgokat. Kedves barátai vannak a párodnak. Ezt nevezem gerinctelen féregnek.
59. Csalános (válaszként erre: 13. - Szőkelédi)
2020. febr. 21. 17:54
Szerintem örülj neki, ha prűd vagy. De NEM vagy az, talán az a normális amit te érzel. Ezért szerintem sokkal, de sokkal szerethetőbb is vagy!!!
58. 4477403e12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 17:36

Ha ezzel kezdte volna,akkor is vele lennel most?


Mert érdekes módon tök sokan elítélik amit a fickó csinál,de nézni azért gondolom a nagy többség nézi...Azt is csak el kell játszania valakinek.

Illetve ha öt éve volt,vagy kettő,vagy tíz,nem mindegy már,ha ma már nem azzal foglalkozik?

Ha most a férjem előállna,hogy felnőtt filmekben szerepelt,hát istenem,elmúlt,most már nem csinálja.

Ha csak úgy hobbiból volt rengeteg nővel a férfi,az menő és tapasztalt,ha meg ebből élt,akkor elítélendő.

En nem csinálnék nagy ügyet belőle,ha mar nem ebből el.

Rákérdeznek kerek perec,bár nálam nem lenne semmiképp váló/szakító ok.

57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - 80ASIQ)
2020. febr. 21. 16:38

Nem lesz rinya, hiszti, semmi... Nyugodtan beszélek vele.



Köszönöm.

56. Guruljka (válaszként erre: 55. - 80ASIQ)
2020. febr. 21. 15:26

Gyanús vagy te nekem.

Még a végin kiderül, hogy nem az IQ-d 80-as, hanem a BMI-d 40-es. 😂

55. 80ASIQ (válaszként erre: 54. - Michelle.r)
2020. febr. 21. 14:16
Köszönöm!
54. michelle.r (válaszként erre: 53. - 80ASIQ)
2020. febr. 21. 13:53
A legjobb ;)
53. 80ASIQ (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2020. febr. 21. 13:51

Szerintem is most kellene szólni az embernek, úgy ahogyan ténylegesen történt.

"Egy barátod küldött egy kis képanyagot rólad és most emiatt gondban vagyok." stb stb. Nem kell hisztizni, kiabálni, csak szépen, nyugodtan. Ez az én ötletem. Hogy jó-e, nem tudom.

52. szőkelédi (válaszként erre: 49. - Michelle.r)
2020. febr. 21. 13:42

Nagy dilemma az biztos,nehéz okosságot írni,főleg nekünk kívülállóknak

De a hölgy is csak vivódik ,mi tévő legyen.

51. szőkelédi (válaszként erre: 47. - Michelle.r)
2020. febr. 21. 13:36

Nekem nem kell bemutatni,sajnos napi szinten látom/ hallom mit művelnek egyes mintaférjek. Így anyukám ,úgy anyukám virágcsokor,bonbon stb .

Aztán meg a maca mellől hívja a feleségét,hogy túlóra drágám ....

Hozzáteszem,nem általánosítás de nagyon sok ilyen eset van 😕

Egyszer figyelmeztettem egy csajt , még én lettem a Sz*r,hát innentől kezdve,azt sem bánom ,ha a kedves férjek az orrom előtt reszelnek.

Ezért mondom ,prűd vagyok maradi mert nekem ez nem jön be.

Most ezért ne haragudj kedves anonim,ez csak egy vélemény.

50. Amaunet (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 13:29
Hagyd nyitva a gépeden a videót, mikor megy hozzád. Csak úgy véletlenül.
49. michelle.r (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 21. 13:27

Sokkal jobban megbántod azzal, hogy érdektelen kívülállókkal beszélgetsz róla, mint vele. Miért vársz tőle őszinteséget, ha te sem vagy vele az?


El tudom képzelni, hogy fiatal volt, kellett a pénz, és nem volt már ötlete/lehetősége. Azt is, hogy nem a pénz kellett, hanem neki ez buli volt. És most, amíg friss a kapcsolat, nem akarja elmondani, mert fél, hogy elhagyod. Lehet, hogy akkor akarja elmondani, amikor már szereted annyira, hogy elviseled.


Szerintem semmi dolgod a múltjával. Én megmutatnám neki, hogy mit küldött a kedves barátja. Egyrészt mert így neked kicsit sem kellemetlen. Másrészt hónapok elteltével mivel fogod magyarázni, hogy tudtál róla, mégsem szóltál?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook