Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a barátom, kicsit tanácstalan vagyok, mit kéne lépnem. fórum

Megcsalt a barátom, kicsit tanácstalan vagyok, mit kéne lépnem. (beszélgetős fórum)


17. Ruslan (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 20. 01:05
Vesz más gumit, ha már elmondtad. Keress nem félrejárósat, ha ez zavar.
16. Timothy (válaszként erre: 5. - Bichi)
aug. 20. 00:28

Ha alaposan csinálod, amit csinálsz, akkor eléred, amit akarsz.


Elöször is az appban mindig kiírja a helyzeted, és mivel tudom, hol dolgozik és hogyan, így csak oda helyeztem a meghatározót, és amikor én itthon voltam, akkor ô ott aktív volt, ha én melóban, akkor ô meg otthon.


Második lépésben a profilképét néztem meg, a cipôbôl be tudtam azonosítani, mert visszatekertem az instáját és 7 évre visszamenôleg látszik, hogy azt a cipôt viselte, legalább annyi volt benne, hogy nem friss képet tett ki.


Harmadik lépésben, egy barátom segítségével, kiderült, hogy ô a párom az, mert küldött neki képet, és akkor ott már biztosra vált.


Nem kell egybôl rosszra gondolni, hogy például a másik fél is arra használja, amire a másik. Szeretek megbizonyosodni a dolgokról, mielôtt véleményt kreálnék és vádaskodnék.

15. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Globus)
aug. 19. 22:02
Csak leírta, hogy ő mit mondana.
14. globus (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
aug. 19. 21:47
Te vagy FI?
13. Bichi (válaszként erre: 12. - 80ASIQ)
aug. 19. 21:45
És pont véletlen azt az oldalt kereste fel, és a több ezer tag köztt pont rákattintott... hagyjuk már, tök kamu...
12. 80ASIQ (válaszként erre: 5. - Bichi)
aug. 19. 18:53
Mit kerestem... Gyanús lettél és elkezdtem nyomozni utánad.
aug. 19. 18:43
Szerintem süss egy almás pitét.
10. Anyagi
aug. 19. 18:24

Mielőtt lépnél, ülj le és gondolkozz!


Ha már túl vagy a nagy "kötelező játszmán" , amit a kibicek ajánlgatnak, mi lesz a következő lépésed?

- És egy hónap múlva?

Akkor mit fogsz tenni, látni érezni?

Egyedül és kilátástalannak fogod érezni magad - vagy megkönnyebbülten, felszabadultan, boldogan?

Kész leszel egy új kapcsolatra, vagy csak sírva és reményvesztetten nyalogatod a sebeidet?


Amúgy minden csodanőt megcsalnak, max ügyesebben! Úgy, hogy nem kell észrevennie!

9. Tai (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 18:01

Persze,várjál csak! Írom ezt azért,mert egy normális kapcsolatba az ilyen dolog nem fér bele,de te még reménykedsz! Miben?

Én már régen lapátra tettem volna a maradék 11 gumijával!

8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 17:14
Azzal hogy megcsal, egyúttal meg is aláz. Te meg gondolkozol?🤣
7. Regin_a (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 16:57

Időnként lopj a gumiból, csak feltünik neki a numera és a gumiszám különbsége. Majd elfelejtem, tehetsz is a dobozba a saját tipusotokból hogy mindig tele legyen


Meg ne orrolj a humorért!

aug. 19. 16:27

Mièrt nem állsz elè?

Elmondod mit találtál,meg hogy ő hol találja a cuccait...

Nem taktikázni meg várni kell hanem lèpni!

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 16:13

Amúgy te is totálisan hülyének nézel minket.

Ki ne találtad, hogy nem a telefonján, vagy a gépén találtál valamit a szexkeresőről. Annyi ilyen hely van, hogy információ nélkül sosem találnád meg.

Amúgy meg idegesítő lehet az állandó kérdezgetésed, és lehetne benned annyi önértékelés, hogy ha már olyan a viszony, hogy neked ront, és leüvölti a fejed, akkor nem csendben vársz, hanem rákérdezel. Ennek amit csinálsz pont semmi értelme, nem megoldás semmire, csak a kapcsolat (már ha ezt még annak lehet nevezni) romlik.

De azért mielőtt előadod készülj fel a kérdésre, hogy te mit kerestél a szexpartner keresőn...

aug. 19. 16:12
A megcsalás hagyján, mi az hogy neked ront és leüvölti a fejed? Ezt a palit akarod megtartani, vagy mit akarsz vele, mi a célod a szembesítéssel?
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 16:05
Már fogy a gumi, úgyhogy rákérdezhetsz
2. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Timothy)
aug. 19. 16:00

Ehhez mi adjunk tanácsot? Hát, nem tudom... Volna aki szakítást javasolna. Szerintem a többség. De van aki simán elfogadja, hogy a párja mással is szexel. Nekem az a sántító analógia, hogy tagad. Ha már ez téma, akkor mond el neki, mire jöttél rá. Aztán:


1.) Ugyan drágám, ezt nem merted bevallani? Hiszen én is tudom, hogy a változatosság gyönyörködtet. Kefélj nyugodtan másokkal is! Meg velem is!


2.) Te piszok aljas, rohadék, szemét! Takarodj az életemből!


Te döntsd el! Ha ma nem tudsz dönteni, akkor dönts mit tudom én, egy év múlva! Egy dolog azért aggasztó: Nehogy valami nemi betegséget is hazahozzon!

aug. 19. 15:45

Sziasztok!


A párommal már több éve együtt vagyunk.

Rólam tudni illik, hogy az embereknél, nem csak a páromnál, hanem akiket elég közel tudok magamhoz, észreveszem még a legapróbb változásokat, ha furán kezdenek viselkedni.

A páromnál rá is kérdeztem van-e valami baj, amire nemleges választ kaptam.

Ugyanakkor az érzés, hogy van valami, amit nem mond el, nem múlt el, ott motoszkált bennem, de néha hajlamos vagyok túlreagálni is a dolgokat.

Nem volt szép dolog, kicsit nyomoztam (a személyes dolgaihoz, gépéhez, telefonjához nem nyúltam), aztán egy kamu profillal megtaláltam az egyik szexkereső applikáción, ahol kalandra hirdeti magát. Ez volt három hete, hogy megtudtam, nem szóltam róla neki, csak mindig felhozom a témát, hogy van-e valami baj a kapcsolatunkkal, amire inkább csak nekem ront, leüvölti a fejem, hogy fejezzem már be ezeket a kérdéseket. (Ez a túlzott védekező mechanizmus számomra még jobban alátámasztotta, hogy tényleg megcsalt.)

A végére még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy találtam egy 12-es gumit, amiben 11 gumi van, mi más fajtát használunk, ezt sose láttam.

Mindezt azért tettem, mert a megérzésem nem szokott cserbenhagyni és nem szeretem, ha hülyének néznek, és ez azért is fáj, hogy ilyenhez kellett fordulnom, mert nagyon szeretem.


Várjak, hogy lássam, fogy-e a gumi és utána hozzam fel neki a dolgot? Az szexkeresőn pedig mindig aktív, mikor nem vagyok itthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook