Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már nem a gyerekem a háttérképem a telefonon. Lecseréltem a... fórum

Már nem a gyerekem a háttérképem a telefonon. Lecseréltem a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

12. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 4. 21:32
Akkor miért sírod tele vele a fórumot?
jún. 27. 10:44

Onlie kapcsolattal rendelkező eszközre feltöltött kép gyakorlatilag a neten van potenciálisan, szabad préda formájában. Ezért eleve nem is használnám.


Minden netre kiekrült fénykép 15 perc alatt kerüla darknetre. Ott pedig minden van, amit nem akar senki a családja közelében tudni.


Ha pedig ez volt a kérése, akkor jól tetted.

jún. 26. 06:26

Gyerekem ugyan nincs,de se telefonra,se tabletre,se a laptopom monitorjára nem állítok be családi fotót, páromról fotót.Ahogy a házunkban sem raknék ki a falra családi képeket.Egyedül a dolgozószobámban van a komódomon két kisgyerekkori kép rólunk, meg egy kép amin a testvéremmel vagyok.

Valahogy ebben szocializálódtam, otthon sem voltak kirakva fényképek, es mióta anyu használ mobilt, ő sem állít be minket háttérnek...

Pedig személy szerint nagyon-nagyon szeretek régi családi képeket nézegetni, és a hozzájuk kapcsolódó történeteket hallgatni.

jún. 25. 19:13
Ennyi.
8. levarosbukta (válaszként erre: 4. - Krisztikrisz)
jún. 25. 16:12
Szerintem meg illik tiszteletben tartani egy kérést. Főleg, hogy roppant egyszerű lecserélni bármire.
7. globus (válaszként erre: 4. - Krisztikrisz)
jún. 25. 12:41
Csomóan mutogatják. Unoka fényképet pl. kötelező az utcán is előrántani, " véletlenül van nálam" 😀
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bichi)
jún. 25. 12:38
14. Nem bilin ül.😅
5. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 25. 11:09

Hány éves ez a gyerek, aki ezt kéri? Mondjuk ha egy bilin ülő gyerek szerepelt rajta megértem.

Egyébként nekem sosem volt a gyerek a háttérképem, igaz, mikor pici volt még telefon sem volt, amin háttérkép lett volna :DDDDDDDDD

jún. 25. 00:42
Lehet hogy megkért, de az én telefonom az enyém, azt állítok be rajta amit akarok. Gondolom nem mutogatod mindenkinek, tehát senki se látja.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Apeeng)
jún. 24. 17:28
Megkért, hogy ne legyen a képe háttérkép.
jún. 24. 17:16
A gyereked nem virág? mit követett el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook