Lupus - SLE (beszélgetős fórum)


2. Trish57 (válaszként erre: 1. - Trish57)
tegnap 21:55
Hozzá teszem egy éve szenvedek a tünetektől es valoszinuleg virus hozta ki nekem.
tegnap 21:54

Augusztusba voltam vizsgálatokon immunológián kiderült lupusom van vagy is afelé hajlik de a papírra az van írva hogy nem definiált autoimmun betegség. 3-4 hete szedek már rá gyógyszert plaquenilt egy szemet egy nap 200 mg . Még nem érzem hogy bármilyen tünetemben is segített volna, nagyrészt ízületi izom érintettség merevek a nyakamba az izmok fáj folyton vállam lapocka stb. Szemem is sokszor fáj..

Akinek van tapasztalata ezzel a betegséggel kapcsolatban hogy mikor leszek jobban vagy mik a kilátások ezen betegséggel meg koszonom ha le írja, nekem nagyon kezdődő még, 25 éves nő vagyok.

Baba projekten nem is tudom hogy egyáltalán gondolkozzak e így mikor minden nap szarul vagyok… meg olvastam is hogy nehéz így teherbe esni..

Kérlek ha olvasod ezt segíts nekem , valami kis pozitív reményt had kapjak.. koszonom!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook