Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Legszívesebben elmondanék neki mindent amit iránta érzek,... fórum

Legszívesebben elmondanék neki mindent amit iránta érzek,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 5. 23:10
Sajnos nincs jó megoldás. Ha nem mondom el neki, "megfojt" ez az egész belülről, ha elmondom és a - várható - "mégis mit képzel/ ne lássam itt többet" típusú választ kapom, akkor meg nem tudom mi fog történni...Valószínűleg belepusztulok, ha testileg nem is de lelkileg az ilyet nem lehet túlélni. Maximum mindenféle pszicho gyógyszerrel teletömve, de az nem élet...
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
2023. szept. 2. 22:59

A világ leg higgadtabb emberének tűnik de van a (gyönyörű) szemeiben valami ami az ellenkezőjét mondja...valami nyugtalanság, amit nem akarok a legrosszabb formájában megtapasztalni, mert onnantól tényleg nem lenne értelme semminek 😥

Különben meg külsőre - ahogy az USA-ban mondanák - teljesen "out of my league" 😥

25. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 19:06
Akkor honnan veszed hogy úgy reagálna?
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2023. szept. 2. 18:35

Mikor egyszer a rendelő várójában ültem, egy öreg (80 körüli) nénit kísért ki, akinek a férje kint ült a váróban. Beszélgettek valamennyit és a bácsi hálásan, könnyes szemekkel mondta neki: "Köszönökm, Doktor Úr, amit a feleségemért megtesz"


Szóval igen... ennyire "kedves ember" ahogy fogalmaztál.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 8a5caeb182)
2023. szept. 2. 18:28
Egyáltalán nem vicces ez a javaslat, de mindegy. Örülök, hogy jól szórakozol, tényleg 🙄
22. 8a5caeb182 (válaszként erre: 21. - Vigyefene)
2023. szept. 2. 17:08

Köszönöm! :)


Majdnem eltaláltam :D

21. vigyefene (válaszként erre: 20. - 8a5caeb182)
2023. szept. 2. 17:06

Ez az.

[link]

2023. szept. 2. 17:04
"Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek" (vagy valami ilyen neve van:D ) fórumot javaslom inkább, minthogy az illetőnek valld be ;)
19. globus (válaszként erre: 16. - Gyöngy:))
2023. szept. 2. 16:36
Elég gyakori jelenség, és ritkán eredményes 🤔
18. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 16:32
Kedves ember lehet…. Ilyen után epekedsz csak mert jól néz ki?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bichi)
2023. szept. 2. 16:28

A hivatása stimmel, orvos . De a szövettanhoz semmi köze, ő egy teljesen más "történet".

Ha kiderül, hogy nagyon beteg vagyok, legalább nem fog kiosztani ha elmondok neki mindent (persze belül biztos dühös lesz) és főleg, megnyugszik a lelkiismeretem, hogy elmondtam neki...

Egyébként minden betegével tök normális, kedves és türelmes, erről "híres" is... Velem viszont a legutóbbi találkozásunkkor majdnem barátságtalan volt (anélkül hogy udvariatlan lett volna) ... Megsejthetett valamit vagy már rá is jött, ki tudja...

16. gyöngy:) (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. szept. 2. 16:11
Szerintem az orvosa. Nemrég volt egy ilyen fórum.
15. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 16:06
Miért? Semmi köze nincs a betegségnek ahhoz, hogyan érzel valaki iránt. Lehet, hogy kapaszkodót jelent bizonyos ideig, de előbb-utóbb ki kell lépned az árnyékából. Ugye nem szeretnél szenvedni?
14. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 16:03

Nem értem, ha ilyen jellem, akkor hogy lehetsz bele szerelmes. Csak azért mert jól néz ki? A rossz szövettan sem jelenti azt, hogy holnap már nem kelsz fel. Vagy a sajnálatár számítasz

Gondolom orvos az illető...

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Globus)
2023. szept. 2. 16:03
Így annak sincs túl sok értelme ha véletlenül jók lesznek az eredmények.
12. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 15:55
Azért mégis inkább azért drukkolok, hogy legyen jó vizsgálati eredményed. Ha egészséges vagy, bármi lehetséges.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. szept. 2. 15:51
Természetesen nem rokon, egy végtelenül helyes, tökéletes külsejű pasi amilyen ő, az én családomnak a közelébe se jönne. Ha rá akart jönni, már rég rájött, hogy vonzódom hozzá 😞
10. globus (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 15:43
Esetleg rokon az illető? Nem biztos, hogy az történne. Hagyd kiforrni, hátha magától kitalálja. Erre lehet esély?
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2023. szept. 2. 15:28
Kioktatás,dühroham, valamint ostoba, mondvacsinált szabályokra hivatkozás... épp ezért nem fogja megtudni, csak akkor ha (nekem) már mindegy lesz :/
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Dad1f54482)
2023. szept. 2. 15:22
Nincs 20 éves, annyi nem kellett neki, hogy tönkremenjen és csak a gyerekek "tartsák össze"
7. dad1f54482 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 15:06
4 hónapja... akkor ez valami fellángolás. Nincs értelme 20 éves kapcsolatot ilyenért dobni.
6. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 13:58
Mi történik, ha megtudja az igazságot?
5. Myra
2023. szept. 2. 13:00
Ennek meg mi értelme?
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 11:22
Bátraké a világ.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. szept. 2. 11:19

Köszönöm a kedves szavaid, de a helyzet sokkal bonyolultabb.

Valamelyik nap olvastam egy cikket egy nőről, aki 20 éves házasságnak vetett véget, mert beleszeretett a kollégájába. Viszonzatlanul, és soha nem mondta el neki. Mégis elvált a férjétől. Hasonló helyzetben vagyok én is.

Ő nem a kollégám, bár az lenne, de rosszabb... Annyi minden mond ellent annak, hogy valaha is legyen köztünk valami, hogy szó szerint csak akkor mondhatnám el Neki, ha a szövettan, amire jelenleg várok, nem mutatna ki "semmi jót" ... Akkor már mindegy lenne, felháborodhatna (Ő is és a "társadalom" is ami csak ítélkezni tud, de azt profi szinten), kiosztani úgyse merne, de megtudná amit már 4 hónapja nem merek elmondani Neki...

2023. szept. 2. 09:09

Mond el, a bizonytalanságnál nincs rosszabb, a lelkedet mérgezed a hiú illúziókkal.

Lehet fájni fog, sőt, ha szeretted, nagyon fog fájni, de túl leszel rajta, nem szenvedsz.

Egyet jegyezz meg, aki nem szeret, sose szenvedj miatta!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook