Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond?! fórum

Kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond?! (beszélgetős fórum)


7. 55Judit (válaszként erre: 3. - Globus)
ma 19:25

Én se nálunk.

Szerintem aki nem gondként tekint a kihívásra, akkor az nem is gond hanem az élet természetes velejárói.

Hányszor hallottam már hogy mekkora gond egy gyerek felnevelése! Mennyi áldozatot kell hozni mire felnő egy gyerek! Én ezzel sem értek egyet. Aki igazán és szívből szereti a gyerekét, annak nem áldozat amit érte tesz.

ma 19:17

Általában pénzügyekre fordítják le ezt a mondást. Az évek előrehaladtával anyagilag lehetnek is nagyobbak a kiadások...!


Önállósodásuk során pedig a rengeteg külső hatás következtében új utakra is lépnek, ahol már a szülői tanácsokat, kéréseket nem mindig fogadják el...


Az ifjú felnőttek gondjait a szülő már nem tudja orvosolni sok esetben..., de az aggódás, agyalás bizony fájóbb gondokat okozhat, mint az előző években volt.

5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:49
Most gondolkodtam, de nem is emlékszem gondokra. Még csak beteg sem volt. A mumpszon és a bárányhimlőn kívül. Még egy nátha se.
4. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 17:35
Szerintem ez nem igaz. Minden életkorú gyerekkel van gond, csak másmilyen. Pl. 10 évesen már nem kell a sarkában lenni, hogy ne egye meg a mosóport, viszont lehet, hogy minden nap harcolni kell, hogy tanuljon...
ma 17:34
Nálunk nem vettem észre.
ma 17:25
Azt mondja a mondás.
Ki hogy látja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook