Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kiakadt az endokrinológusom, mert híztam. Annyira, hogy el... fórum

Kiakadt az endokrinológusom, mert híztam. Annyira, hogy el... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

7. L’Engel (válaszként erre: 6. - Panna.33)
máj. 30. 13:01

Ez azért szörnyű. Az okát nem mutató hízás pont megindokolná a kivizsgálást.

Én olyan nőgyógyásznál jártam, aki ránézésre diagnosztizálta, hogy nincs semmi bajom. 🙂

6. Panna.33 (válaszként erre: 4. - L’Engel)
máj. 29. 19:24
Megesik az ilyen. Én is voltam egy endokrinológusnál, hogy hízok, holott ugyan úgy diétázok, mint a férjem, ő fogy, én nem, az volt a válasz, hogy fogyjak le.😐
5. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 18:00
Ez három éve volt, azóta vajon változott a helyzet?
4. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 17:52
Micsoda? Nem vizsgált ki, mert híztál?
máj. 29. 15:01

Lányomnak kivették a pm-ét, nagyon magas durva alulműködése volt, nagyon régóta állítgatják neki a gyógyszert, de kb folyamatos alulműködésben van. Talán pár hétig voltak jók az eredményei.


10 kgot fogyott alulműködés mellett!!! Mert durván oda kell figyelnie arra mit eszik.


Azért hiztál, mert a lassú anyagcsere mellett kiemelten sokat ettél, megértem, hogy kiakadt a doki. Figyelj a kajára!!

máj. 29. 14:50

Miii? Hiszen a pajzsmirigy-alulműködés hízással is jár(hat), akárcsak nálam. Gyógyszer segítségével se fogunk fogyni hirtelen egyik napról a másikra, a megfelelő gyógyszer és a dózis is fontos. Úgy látszik, ez az endokrinológus újra kezdhetné a tanulást. Bárcsak több orvos komolyan venné az ilyen panaszokat, és rendesen elmagyaráznák ezt az embereknek is! Ezekért tényleg elkérnek egy vagyont, szintén magánrendelésre járok.


Egyébként piszok nehéz leadni, pláne, hogy állandóan fáradt és kimerült vagyok - szintén pm-alulműködés tünet-, úgy még nehezebb edzeni. +10 kiló van rajtam, makacsul ragaszkodik, de ha beállította a gyógyszer az értékeket, remélhetőleg könnyebb lesz, és menni fog a fogyás. Kitartást neked! 💪🏻

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook