Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kiadnád a gyereked fotóját a médiának? fórum

Kiadnád a gyereked fotóját a médiának? (beszélgetős fórum)


13. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
tegnap 14:32

Nonszensz és veszélyes. Főleg hogy olyan oldalak kerültek felszínre mint a motherless🤮.


Számomra az is nonszensz ha valaki a gyerekét posztolja nyilvános oldalakon, nyilvános bejegyzésben facebookon.

tegnap 14:08
Soha nem adnám ki. 5 perc alatt mém lehet belőle vagy még rosszabb. Van egy diplomás, vezető beosztású anyuka ismerősöm, minden nap posztol a lányairól és sokszor olyan képeket, hogy kétségbe vonom az elmeállapotát... hát igen, a diplomával nem feltétlenül osztanak józan eszet, ő a legjobb példa 😦
11. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Amaunet)
tegnap 12:09
Fogalmam sincs, mit gondolnak. De úgy látszik, hogy nem lehet eleget beszélni az internet veszélyeiről.
10. Amaunet (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
tegnap 11:30

Szomorú, hogy ezek a szülők nem látják a netes veszélyeket, holott naponta figyelmeztetik őket.

Nem végzik el a biztonsági intézkedéseket és korlátozás nélkül hozzáférhetővé teszik mindenkinek az életüket.

Azt gondolják, hogy a nyilvánosság valamiféle biztonságot ad? Vagy velük nem fordulhat elő, hogy rossz indulatú emberek megzsarolják, hogy megkörnyékezik a gyermekét?

tegnap 11:03
Még magamról sem.
tegnap 11:02
nem
7. ,zumba (válaszként erre: 6. - ,zumba)
tegnap 10:15
Azért, mert mások a kútba ugranak. Bocsánat, így helyes.
6. ,zumba (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
tegnap 10:12

Nem, soha. Sem a gyerekről, sem egy hozzátartozómról sem. A gyerek hozzájárult vajon? Sajnos nem tudják sokan a határaikat, azt hiszik attól menők, hogy mindenféle képet a nyilvánosság elé tárnak. Nem vagy fordítva bekötve!

Azért mások a kútba ugranak, nem kötelező követni őket, akármilyen közösségi média világ van.

tegnap 08:10
A közösségi média világában, ahol a szülők naponta posztolnak képeket a gyerekeikről, nem is értem a kérdést.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
tegnap 00:21

Szerintem a szülők nem rendelkezhetnek a gyermekek személyiségi jogaival.

Sajnos, sokan nem kezelik ezt helyén ebben az elszabadult internetes világban.

tegnapelőtt 23:49
Nem.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
tegnapelőtt 22:24
Nem tenném ki, ahogy Dudás Mikit sem értem, hogy teheti ki a kómában lévő apja képét. Mondjuk ő sem egy intelligens ember...
tegnapelőtt 18:44
Most nézem a híradót és látom, hogy egy szülő elküldte a híradóba a gyereke fotóját, amin a kórházi ágyon fekszik műtét után csukott szemmel. Szerintem ez nonszensz. Én biztosan nem tennék ilyet. Csak én vagyok fordítva bekötve és ez már normális, hogy minden publikálható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook