Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki az aki egyet ért ezzel? fórum

Ki az aki egyet ért ezzel? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Hansika (válaszként erre: 33. - Kacsahercegno)
ma 15:05
En ilyen szepen nem tudtam megfogalmazni a gondolatomat, de stimmt, erre gondoltam en is.
ma 15:00
Szerintem ezt hagyd meg akkor azoknak a "kutató doktoroknak" akiknek ez a foglalkozásuk. 28 évesen nagyon fiatal korosztály vagy...? New man meg old man? Kisgyerek meg nagy gyerek? Nem kell feltalálnod a spanyol viaszt, bőven elég, ha azzal foglalkozol, amihez értesz. Ha nincs ilyen, de szeretnéd, hogy legyen, akkor képezd magad, de ilyen kinyilatkoztatásokat szerintem ne nagyon tegyél, főleg, hogy nincs mögötte semmi...
32. Hansika (válaszként erre: 28. - Kaliforniai tornádó)
ma 15:00

szegenyes a te tudäsod te Californien boy..


"Ezért jó a magyar nyelv. Tele van fokozással és szinonímákkal, nem úgy mint az angolba hogy new man és old man azt kb ennyi."


which language are you so familiar with that you can give us your opinion?


Es en a gondolatomat magyarul is le tudom irni.

31. Borian (válaszként erre: 23. - Kaliforniai tornádó)
ma 14:55

A probléma a "statisztikai táblázatoddal", hogy a gyerekek fejlődésére léteznek nemzetközileg elfogadott standard-ek, ez nem az.

Attól feljebb meg... például tudtad, hogy az idős és az öreg ugyanazt jelenti, csak hangulatilag más a két szó?

30. Borian (válaszként erre: 24. - Channa*)
ma 14:53
Ő a saját változókorát gondolja, ami nem egyenlő az orvosok által leírt számmal, ami átlagosan 51 évesen következik be, de van, akinél 56-58 évesen.
29. Hansika (válaszként erre: 28. - Kaliforniai tornádó)
ma 14:51
Mit welcher Sprache bist du so gut vertraut, dass du uns deine Meinung sagen kannst?
28. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 24. - Channa*)
ma 14:43
Jogos az észrevétel. Én csak a többiekre reagáltam akik nem értettek egyet ezzel a besorolással.
27. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 22. - Channa*)
ma 14:41
Igazad van. De a legnagyobb kedvencem mégis az a film amit leírtam. Őt mint ember szeretem, nem mint sztárt, nálam ez több mint rajongás, egyébként mindegyik filmjét láttam, mind kedvencem, de nem azok viszik a pálmát. Ami a karriert illeti, igazad van, de ez szerepel a bér lapomon hivatalosan hogy betanított munkás. Egyébként tényleg nincs tehetségem a karrierhez ahogy a művészetekhez, sportoló karrierhez se, csupán hobbi, de szeretem csinálni. A hibám és az erősségeim vállalom beleértve a személyes és családi kapcsolatokat is. Köszönöm az észrevételeket.
26. Hansika (válaszként erre: 22. - Channa*)
ma 14:40

sorry, de 28 evesen egy pasinak a betanitott munka nem egy karrier.

En igy lätom, de lehet nincs igazam.

Mikor tegyen le valami eredmenyt az asztalra ha nem most?

25. simple (válaszként erre: 1. - Kaliforniai tornádó)
ma 14:38
Nagyon el vagy tájolva!
24. Channa* (válaszként erre: 23. - Kaliforniai tornádó)
ma 14:37

"Sok nő szül a változókor után is"


Azt tudod, hogy ehhez egy kisebb fajta csoda szükséges?

Vagy legalább kőkemény hormonkezelés, ami nem biztos, hogy csodával fog végződni...

ma 14:32
Miért? Mert vállalom aki vagyok, vállalom a véleményem? Szoktam egyébként trollkodni is de ez nem az. Én csupán laikusként leírtam ezt a táblázatot. Nem vagyok kutató doktor hogy szaknyelven írjak. Egyébként ez csak egy átlag. Sok nő szül a változókor után is, valaki már korábban sem mer, valaki szépkorúként is olyan aktív mint egy öreg, más meg időskorúként is annyira öregnek látszik mint mondjuk egy vén vagy aggastyán. Ugyanúgy gyerekként is valaki nagygyerek ként akkora mint egy felnőtt, de úgy viselkedik mint egy kisgyerek. Kivételek mindig vannak. Ez egy átlag. Ez a besorolás számít, és nem az hogy milyennek érzi magát. Nem jellem kérdése, csak statisztikai jellegű. Mindig is érdekeltek az ilyen dolgok.
22. Channa* (válaszként erre: 20. - Hansika)
ma 14:31

Nem szokásom olvasgatni senki profilját, de most megtettem.


A kis srácnak van érettségije, és azt írta, hogy triatlonozó.


És gyógyszer, valamint alkohol függő.



És a betanított munkásság: mindenki betanított munkás! Nem létezik olyan ember, aki pont ugyan azt csinálja a munkahelyén, amit a suliban tanult;)


Nekem bár vannak szakmáim, stb. és elvileg a szakmámban is dolgozom, de mindig azt mondom, hogy ez is egy betanított meló. Hiába van meg a végzettségem, hiába csináltam ugyan ezt már több helyen, akkor is be kell tanulnom a helyi "specialitásokat" és ennek keretein belül kell használnom a megtanult/megtapasztalt tudásomat.


Bocs, hogy ennyit írtam!


Egyébként, a FI-vel egy korúak többsége a tanulást feleslegesnek gondolja, ezért van az, hogy egyre kevesebben mennek egyetemre és már igen alacsony a ponthatár is. Úgy gondolják, hogy tanulás nélkül is el lehet végezni bármit és a tanulás<>a karrierrel, jólléttel, stb., ami sajnos manapság Mo-n igaz is...


Egyébként én a helyében kedvenc filmként egy olyat említettem volna meg, amelyikben szerepel a kedvenc színészem;) A kavarás, az első 50 randi vagy a Charlie angyalai...

21. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Kaliforniai tornádó)
ma 13:58
Kérlek mondd, hogy trollkodsz.
20. Hansika (válaszként erre: 19. - Kaliforniai tornádó)
ma 13:46

Most olvastam a bemutatkozo lapodon, hogy 28 eves vagy es betanitott munkäs.

Mondjuk en a Te szintedet sosem ertem el a karrier teren, de en a helyedben ezen dolgoznek.

ferfiember erjen el valamit az eletben, akkor a nök is jobban felneznek majd räd...

Tanulj meg pär nyelvet, hogy hitelesebb legyen a velemenyed.

Nem bäntäskent irom a velemenyem, csak nekem ez jött le rolad..

19. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 18. - Sz123)
ma 13:36
Ezt érdekesség képpen raktam ki.
18. Sz123 (válaszként erre: 1. - Kaliforniai tornádó)
ma 13:30
Mi ez a hülyeség? 😀
17. Hansika (válaszként erre: 9. - Kaliforniai tornádó)
ma 13:21
Angolul es nemetül nagyon szepen ki tudod fejezni a gondolataidat.
16. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 15. - Xochipilly)
ma 13:08
Csupán arról van szó, hogy az emberek figyelmét fontos fenn tartani, nem unalmas dolgokat írni. Egyébként ami neked hülyeség, lehet hogy másnak érdekes téma. Egyébként mi volt ez a többes szám? Nem csak ezt tartod marhaságnak, hanem az összes többi megosztásomat is?
ma 13:03
Ezért regisztráltál, hogy ilyen hülyeségeket ossz meg? Felesleges volt.
14. Borian (válaszként erre: 13. - Globus)
ma 12:36
csoda hogy él :-)
13. globus (válaszként erre: 12. - Borian)
ma 12:35
Az már nagyon öreg.
12. Borian (válaszként erre: 11. - Globus)
ma 12:34
lassan 70-ig
11. globus (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
ma 12:32
68 évtől a férfi már nagyon öreg? Hiszen 65 éves koráig aktívan dolgoznia kell.
10. Borian (válaszként erre: 5. - Kaliforniai tornádó)
ma 12:26

15 évesen nagyon nem alkalmas még.

Egyébként manapság már nagyon eltolódtak ezek a "határok".

pl. az aggastyán, lassan szépkorú apukám minden nap vezet, kertészkedik, ha kell fára mászik.

9. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
ma 12:24
Én ezt magam elemeztem ki, decemberben töltöm a 28-at, szóval igen, a nagyon fiatal korosztályba tartozom, vannak a családba nálam évtizedekkel fiatalabbak és olyanok is akik a nagyszüleim lehetnének. Mégsem sértődik meg ezen senki. Ez csak érdekességből leírtam, tudományos dolgokra alapozva. Nem tartom magam okosnak, de amihez értek, arra oda figyelek. Beleszeretni bárkibe bele lehet a 83 éves Medveczky Ilonának 42 éves szeretője van, az már tényleg abszurd, de nem ítélem el őket, a sztároknál másképp mennek a dolgok. Az meg hogy egyes elnevezés röhejesnek tűnik, az sem baj. Ezért jó a magyar nyelv. Tele van fokozással és szinonímákkal, nem úgy mint az angolba hogy new man és old man azt kb ennyi. Persze nem muszáj egyet érteni, azért örülök hogy leírtad a te szemszögedből is.
ma 12:17
Az újszülött, csecsemőkor sem stimmel. A többi is egy nagy baromság.
ma 12:16

Drew Barrymore Született: 1975. február 22. (életkor 49 év)

27 évesen beleszeretni: Oidipusz szindróma.

A többit nem is elemezném. A toronyban lehet valami.(bocsánat). A táblázatot olvasva azért legalább nagyokat nevettem, köszi!

32 éves nőt középkorúnak nevezni??? Az új kategóriák a végén, na az meg mindet visz.

6. birebora (válaszként erre: 1. - Kaliforniai tornádó)
ma 12:15
Nem.
5. Kaliforniai tornádó (válaszként erre: 3. - Borian)
ma 12:10
És az miért baromság? Elvileg 15 és 44 között minden nő alkalmas a szülésre biológiailag. Az hogy valaki inkább az utóbbi számhoz van közel, míg valakinek már unokája van, az szerintem nem baj.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook