Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kezdem elveszteni a határt a normális és nem normális... fórum

Kezdem elveszteni a határt a normális és nem normális... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Gumicukor√)
jún. 7. 10:51
Keress rá! Mókás 🤪
28. Gumicukor√ (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 7. 10:45
Köszi!🙂 Bevallom, ma megint tanultam valamit.🙂👍
jún. 5. 10:30
😄 én sem tudom. Szóltam elöre 😁🥰
jún. 5. 08:50
Eddig szerintem normálisan válaszoltam neked, de te úgy reagálsz mindenre, mintha kb. 12 éves lennél. Bár végülis te magad írtad, hogy egy született brat vagy, pont úgy is nyilvánulsz meg, nem tudom, miért lepődöm meg. :D
jún. 5. 08:43
Igen, nem kéne megsértődnöd, egyet értek 😜
jún. 5. 08:42
😆 az. Kávé túladagolás side effect.
jún. 5. 08:41
Ez egy kötetlen internetes fórum, nem egy bírósági tárgyalás, nem fog mindenki pontosan úgy és arra reagálni, amit te írtál szóról szóra. Eszünkbe jut más, valaki esetleg némi költői túlzással él, vagy csak viccel valamivel. Ez ilyen, kár besértődni ha neked nem tetsző hozzászólást kapsz. Bár szerintem senki nem írt semmi bántót vagy egyáltalán olyat, ami nem lenne ide való.
jún. 5. 08:38
De kis agresszív kismalac vagy :D Neked is szép napot! :)
jún. 5. 08:33
Mondanám, hogy fuss neki mégegyszer, de igazából tök mind1 mit gondolsz. Aki annyira nem veszi a fáradtságot, hogy visszaolvasson, hátha félreértette, annak úgy is hiába mondom. Szép napot
jún. 5. 08:13
Hidd el, értem. Csak te ma otthon hagytad a humorod. Mellesleg teljesen normális hozzászólást írtam. Erre neked csak az a válaszod, hogy kritizálod a szövegértési kompetenciámat. Nekem rendben van, ha túlzottan félsz kipróbálni azt, amire vágysz. Ez azt is megmagyarázza, miért vagy ilyen frusztrált.
jún. 5. 08:05
Nem tudom, mi van itt, de olyan szövegértési problémái vannak itt az embereknek, mintha nem is magyarok lennének.
jún. 5. 07:49
Nagyon hiteles forrásból tájékozódva (Szürke 50 árnyalata 🤣) tudom, hogy meg lehet beszélni előre, kinek mi fér bele. Valamint közben is bármikor meg lehet állítani a dolgot. Jól érzed, hogy nagyon fontos, hogy megbízz a partneredben. Olyan kiszolgáltatott helyzetbe mész bele, ami csak akkor működik, ha igazán megbízol a másikban. Amíg attól félsz, hogy olyat tesz, amit nem akarsz, és nem tudod leállítani, addig inkább ne kezdjetek bele. Valamint szerintem ha nincs tapasztalatod, nem kell egyből a mélyvízbe ugrani. Előbb lehet visszafogottabban próbálkozni. Nem egyből olyanokkal kísérletezni, amibe más már belehalt.
jún. 5. 07:16
Ésszel meg átgondoltan kell cselekedni... Legalábbis ha én ilyesmire vágynék, fix hogy előbb megbeszélném a partneremmel, mik jöhetnek egyáltalán szóba, hogy mindkét fél eldönthesse, mi az ami neki belefér. Az éles helyzetben meg nincs ilyen, hogy a pillanat hevében új dolog jut az eszébe valakinek, amit ott és akkor ki akar próbálni, nyomást gyakorolva a másikra aki inkább belemegy, hogy ne ölje meg a hangulatot...
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Nancy Ann)
jún. 5. 06:36

Én nem így gondolom. Egyrészt van, hogy nem tiszta fejjel olyanba mész bele, amit később megbánsz,főleg ez a félelmem.


Másrészt, amitől mondjuk nem tartok, mert ilyen biztos nem lesz, de azért haltak már bele olyanba, amit mind a ketten akartak, szóval ezt így, hogy minden normális, egész biztosan nem lehet kijelenteni.

15. Nancy Ann (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 21:47
Lehet,hogy az egészségnek nem tesznek jót bizonyos dolgok,de amit mindkét/mindakármennyi ember akar és jól esik nekik,az bizony normálisnak minősül.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 1a7810dfaf)
jún. 4. 14:20
Ez nem feltétlen igaz. Lehet káros is
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gumicukor√)
jún. 4. 14:19
Olyasmi, mint a sub csak be kell törni. Szeret nem szót fogadni, balhét csinálni, hogy történjen valami, szeret cukkolni.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
jún. 4. 14:17

Jaa, értem. Ez nem egy sima forum, hamem egy "vallomás" volt, igazából magamnak írtam ki vagy nem is tudom.

Őszintén, úgy érzem kicsit, mintha az ártatlanságom veszteném el vele. Eddig csak "tisztán" éltem vagy hogy mondjam. Ismerkedem azzal, hogy van más is mint a "sima".

11. Gumicukor√ (válaszként erre: 10. - SipiAngi)
jún. 4. 14:05
Igen, bocsánat. Összekeveredtek a betűk.
10. SipiAngi (válaszként erre: 9. - SipiAngi)
jún. 4. 14:03
Eltévesztetted! 🙂
9. SipiAngi (válaszként erre: 5. - Gumicukor√)
jún. 4. 14:02
Jav.: brat
jún. 4. 13:56
A megfogalmazás lehet nem volt a legszerencsésebb, nem úgy értettem hogy buuu senkit nem érdekel, hanem hogy emiatt nem kell aggódni meg "félni" hogy "nincs visszaút", mert akkor mi van?? A partnere(i)den kívül senki nem tudja úgysem, nincs a homlokára írva ez senkinek. A hétköznapi életben meg általában hidegen hagyja az embereket a másik szexuális élete.
7. 1a7810dfaf (válaszként erre: 6. - 1a7810dfaf)
jún. 4. 13:53
*minden résztvevő örömére, természetesen.
6. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 13:52

Minden normális szexuális téren, amit a résztvevő felnőttek (!) önkéntesen (!) tesznek.

Enjoy!

jún. 4. 13:51
Mit jelent pontosan az, hogy bart ? Igaz én idáig nem mélyedtem bele a BDSM-be , de még nem hallottam ezt a kifejezést. Ha gondolod, írhatsz privátban is.
jún. 4. 13:19
Ha nem érdekel, minek pazarlod itt az időd? 🤓
jún. 4. 12:45
És az miért baj? Senkinek semmi köze hozzá rajtad és a partnereden kívül (és megkockáztatom, hogy nem is érdekel senkit :D).
jún. 4. 11:44
Nem tudom, ebben a témában a térdelj kukoricára vajon jót jelent vagy rosszat? 😆

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook