Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Irigylem a párom. Este is tud aludni és napközben is. Én se... fórum

Irigylem a párom. Este is tud aludni és napközben is. Én se... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 14. 06:26
Miújság azóta?
jún. 28. 12:17
Jó is az ha valaki tud aludni.
jún. 28. 11:54
Talán a lefekvés előtti testmozgás, sport segíthet. De én is nehezen alszom el. Nekem kell a csend is hozzá, van, akinek háttérzaj kell.
12. Ervina
jún. 24. 10:55
Fáradj el.. :D
11. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 24. 09:53

Van egy jó módszerem, ami mindég beválik.

Becsukom a szemem és arra koncentrálok, amit látok.

Nyilván semmit, csak kicsi pöttyöket, elmosódott, vagy mozgó pontokat. Ezek az erekben zajló "mozgások"

Ezt "nézem" és már alszom is. Kezdetben tovább néztem, de ma már elég néhány másodperc. Lényeg, hogy hagyj ki minden mást, semmi másra ne figyelj, csak a "látottakra" Minél több fény van a szobában, annál több mindent látsz, de a sötét szobában alváskor is lesz elég néznivaló, amire koncentrálhatsz. Sok sikert !


Úgy tudom, a katonáknak is ilyesmit tanítanak, hogy bármikor aludni tudjanak, ha van rá idejük.

Én ezzel a módszerrel bármikor elalszom, ha akarok.

10. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 20:41

Nem tudsz megnyugodni, ellazulni.

Tudatalatti félelem.

Én könnyű alvó vagyok.

jún. 23. 20:41

Macskagyökér tea.


[link]

8. L’Engel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 17:15
Én azt kezdem irigyelni, aki nem tud napközben aludni. Olyan álmosság jön rám minden délután, hogy alig bírom ki estig.
7. globus (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
jún. 23. 15:27
Én is 3 órától fetrengek felkelésig, de biztosan elég, mert nappal sem kívánom. Még régebben taktikáztam mindenfele kemikáliákkal, szerekkel, ablakon kidobott pénz. Ez ilyen, azt' jónapot.
6. Egnisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 15:23

Próbáltad a cbd olajat?

Nekem csak az használt, régóta volt alvászavarom.

5. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Globus)
jún. 23. 15:23
Anyu mindig azt mondta, hogy "semmit nem aludt". Azért könyvelőként csak előjött volna, tényleg nem. De valahogy úgy érezte.
jún. 23. 14:48
Mégis alszol annyit, amennyire szükséged van, különben már kipingtál volna🙂 lehet, hogy zaklatottan, nyugtalanul, felületesen, ennek okát keresd meg.
3. bnedora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 23. 14:19
Fordulj szakemberhez.
jún. 23. 14:02
Szerintem a másik véglet sem egészséges.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook