Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol nyissak folyószámlát? fórum

Hol nyissak folyószámlát? (beszélgetős fórum)


14. Hansika (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
máj. 28. 15:21

Eddig az Erste volt képben.

Amikor rákérdeztem, 1.000.-€-ra cirka 5.000.-Ft kezelési költséget mondtak.

Díjmentes lehetőséget nem ajánlottak.

Minden Bank szolgáltatása más, nem akartam nyomozással tölteni a nyaraló időmet.

13. michelle.r (válaszként erre: 10. - Hansika)
máj. 28. 14:48
Attól függ, mennyi a nyugdíjad. Nem akarom megtudni, csak a banktól függ, hogy milyen összeg felvehető díjmentesen.
máj. 28. 14:01
Köszönöm a segítséged..
11. 1a7810dfaf (válaszként erre: 10. - Hansika)
máj. 28. 09:19
Persze.
máj. 28. 08:55
Létezik Magyarországon olyan bank, ahol a nyugdíjamat ingyen kivehetem, úgy mint németben?
9. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 08:27
Dehogy ad, vagy ha igen olyan kevés, hogy értelme nincs. Cserébe nem férsz hozzá a pénzedhez vagy olyan feltételekkel ,hogy inkább éhen halsz, de nem nyúlsz hozzá.
8. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 27. 17:30
A Wise számlámra minden hónapban kapok visszatérítést. Kb. annyit, amennyit hívhatunk valamennyi kamatnak.
7. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 27. 17:26
Nyiss az Államkincstárnál online számlát.Na, ők teljesen ingyen kezelik. Ha marad a fizetésedből, tegyél, utalj oda pénzt. Ha keresgetsz a befektetési lehetőségek között, ott találsz 3 vagy 6 havi kincstárjegyet, amibe lekötheted. Adómentes.
máj. 27. 17:10
Köszi. Nem értek a befektetésekhez egyáltalán.Sajnos igen, inflálódik.
5. eunuch (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 27. 17:06
Hiszel a mesékben?
máj. 27. 17:04
Bankmonitor.hu, ott össze tudod hasonlítani a szolgáltatásokat. És fektesd be valamibe, amúgy sem jó, ha szabadon áll egy rakás pénzed a számlán az infláció miatt.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
máj. 27. 16:59
Reménykedtem, hogy tud valaki olyan helyet ajánlani ,ahol nem vonnak le semmit, amiért náluk tartom a pénzem.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 27. 16:56
Sajnos a valóság az, h te fogsz fizetni azért, mert kezelik a pénzed. Amit a bank fizet neked mint kamat, az egy óóóóóriási nullával egyenlő.
máj. 27. 16:51
A helyzet az, hogy nem szoktam levenni az összes fizetést, a kérdés, hogy van-e olyan konstrukció valamelyik banknál, hogy ha bennhagyom, ad rá valamennyi kamatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook