Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan NE függjön a boldogságom mindig a másiktól? fórum

Hogyan NE függjön a boldogságom mindig a másiktól? (beszélgetős fórum)


Köszönöm, hogy időt szántatok a kérdésemre!

Igyekszem vele nem éreztetni ezt ami bennem zajlik, nem erőltetem rá magam a legkevésbé sem.

Tudom, hogy le kell lazulnom csak azt nem tudom, hogyan.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Simple)
ma 13:39
Nem mindenki beteg, aki máshogy érez, máshogy él meg dolgokat, mint te. Akkor rajtad kívül mindenki beteg volna. :)
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
ma 13:31
Levente Péter (Égből pottyant mesék) mesélte egy előadásában, hogy náluk az a szokás, hogy amikor nincs otthon (munkájából adódóan sokat utazott), minden este felhívja a feleségét, Döbrentey Ildikót (55 éve házasok). Emiatt az elsők közt köttették be a lakásukba a vonalas telefont. Nem egyszer este kóválygott a sötétben az utcán, hogy találjon egy telefonfülkét, amiből fel tudja hívni a kedvesét.
19. Ghost👻 (válaszként erre: 17. - Kacsahercegno)
ma 13:26

Vezetèkes telefon egy vagyon volt mèg a 2000-es èvek elejèn is. Nem nagyon volt csacsogás...

Akkoriban akkor beszèltek mikor találkoztak. Volt is miről,hisz nem pittyegett minden baromság miatt a zsebünk òránkènt.

18. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 13:20
Normális. Akár az is, ha több napig nem keres. Nagyon beteg vagy! Én attól kapok hülyét, mikor valaki állandóan rajtam lóg, és levegőt nem tudok venni.
17. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
ma 13:18

Pasiztam volna :D Csak viccelek, nem tudom, nyilván nekem sem ettől függ a hangulatom, ha olyan palim lenne aki egész nap vagy hónapokig nem ír, akkor az lenne a normális, vagy idővel beletörődnék. Azért mondom hogy mindenkinek más a normális, itt is írtátok többen hogy ez teljesen megszokott nektek is. Meg mondjuk az sem mindegy, hogy a kapcsolat eleje, vagy x éve házasok vagyunk.


De a mobil előtt is volt szerintem hasonló, csak más csatornán. Amióta az emberiség létezik, azóta megvan ez a szorongás sokakban, hogy vajon a másik is ugyanezt érzi-e. Csak régen levelet írtak, és epekedve várták hogy hetekkel később megérkezzen a válasz, meg szerelmes verseket, meg vonalas telefonon beszéltek mobil helyett 😅

16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Kacsahercegno)
ma 13:08
Édesapám egy időben hajózott. Hónapokat volt távol. Mit csináltál volna édesanyám helyében? :D
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
ma 13:03
Valószínű nem éltek még 😂 Legalábbis nekem 12 éves korom óta van mobilom, nem volt olyan kapcsolatom, ahol ne ez lett volna a normális, hogy nap közben is pár óránként sms-ezünk, aztán később lett messenger :D Nekem ez sosem volt fura, és valahogy pasikból is ilyeneket dobott a gép akik ugyanilyenek. Nyilván ez nem minden alkalommal ilyen jajdehiányzol úristen még 4 óra 12 perc amire láthatlak, hanem eszünkbe jut valami, vagy történik valami vicces, látunk egy vicces képet, mi lesz a vacsi, ilyenek.
ma 13:02

"Hogyan NE függjön a boldogságom mindig a másiktól?"


Úgy, hogy megtanulsz egyedül, önmagad elfogadva élni.

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 13:00

Ha szinte minden nap találkoztok, akkor mit akarsz még megbeszélni vele napközben, telefonon?

Főleg akkor, ha még az elején jártok az ismerkedésnek.

Sok embernek riasztó, ha valaki ennyire ragad.

ma 12:55
Nem agyaltak azon, hogy igazából, ha akarna a nap bármely szakában írhatna. :D
ma 12:52
Arra azért kíváncsi vagyok, hogy az okostelefonok előtt mit csináltak azok, akik igénylik az ennyire gyakori napközbeni kapcsolattartást?
ma 12:50
Atyavilág! Ez most komoly?!
ma 12:50
Szerintem is túlgondolod. Nálunk teljesen normális, hogy vannak olyan napok, amikor napközben nem beszélünk a férjemmel. Pedig egy munkahelyen dolgozunk :D Igazából nem is tudom, hogy miről lehetne annyit beszélni.
8. Ghost👻 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:39

Nyìlt lapokkal játszik, elmondta,hogy ő nem a nyálasabbik fajta.

Ne nyaggasd,nem fog változni.

Nagyon az elején vagyunk még, de már az elején is így ment. Aztán beszéltünk erről a dologról, valahogy szóba jött én mondtam, hogy szerintem normális ha emberek napközben is néha írnak egymásnak..

Elő is fordult aztán párszor, hogy írt napközben, de azt is hol igen, aztán megint napokig nem...

Nem ilyen típus, ezt mondta az elején. Csak én rögtön kikövetkeztetem, hogy jólvan eszébe se jutok...

A másik ami aggaszt, hogy nem igazán a szavak embere, nem mondd szépeket valami sűrűn.


Na és épp miközben írtam ezt a hozzászólást hívott fel, hogy vagyok..

ma 12:32

Egyrészt az ellen, hogyha elveszítette az érdeklődést, nem tudsz mit tenni, szerintem ezt próbáld tudatosítani, hogy azt élvezd, ami van, ne azon szorongj, ami nem is biztos, hogy lesz.


Másrészt nem biztos, hogy ráér nap közben, lehet, hogy kizökkenti a munkából a telefonozás, stb., bár ez nem derült ki, mi a foglalkozása.


Harmadrészt mindenkinek más a normális, én is olyan vagyok, hogy nap közben is küldök pár üzit, párommal sok éve együtt vagyunk, de szerintem nem telik el 2-3 óránál több anélkül, hogy életjelet adnánk, nekem ez a normális. (Mondjuk a telefonálás más tészta, ritka az olyan munkahely szerintem, ahol nap közben is hosszasan lehet beszélgetni.)


Ha te küldesz neki egy sort nap közben, arra reagál? Egyébként szerintem ha nem olyan a munkája (pilóta, mozdonyvezető, agysebész) akkor akár fel is hozhatod, hogy nagyon szereted amikor tudatja veled hogy nap közben is eszébe jutottál, mert jól esik. Nem azt mondom, hogy zúdítsd rá, hogy amikor órákon át nem keres akkor te már elképzeled hogy soha többé nem látod, de ennyi bele kell hogy férjen.

ma 12:24

Csak magadat hergeled,ezzel lassan mindent tönkretève.

Dolgozik. Lehet,hogy nincs is nála a telefon. Este beszèltek.

Foglald el magad!

4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:18
Szerintem normális. Én sem keresek senkit. :D
3. Enissa (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
ma 12:13

Attól függ, régebben aktívabb volt-e?

Ha igen, akkor lazul a kapcsolat, ha nem, akkor nyugodj meg.

Ha éppen buszt vezet, pénztárban áll, vagy operál, nem tud hívni.

Mármint úgy telik el egy nap, hogy találkozunk este, és legközelebb csak következő este keres..

Régóta vágytam egy rendes férfire.

Most úgy néz ki találtam is. Amikor együtt vagyunk nagyon figyelmes, rendes, mindig gondol rám valami aprósággal, tényleg körül ugrál. Szinte mindennap találkozunk.


Viszont... Napközben, munka közben sűrűn előfordul, hogy egésznap nem keres, csak már este.. én tudom jól, hogy dolgozik, mégis szorongok ettől. Mindennap végig megy ez a "harc" bennem, iszonyat rosszul érzem tőle magam, rögtön arra gondolok, hogy nem gondol rám, nem érdeklem, nem akar közelebbi kapcsolatot velem, csomó rossz gondolat, nagyon túl gondolom az egészet.

Egyaltalan normális-e szerintetek, hogy eltelik 1 nap két beszélgetés között?


Régen olyan lazán vettem ezt, sosem agyaltam ilyeneken, talán a sok év magány tett ilyen szorongóvá, nem tudom. Kérlek adjatok tanácsot vagy térítsetek észhez!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook