Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha rendezem magamban a dolgokat, megpróbáljam felkeresni? fórum

Ha rendezem magamban a dolgokat, megpróbáljam felkeresni? (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Pulcsis)
aug. 31. 15:49
😄
12. Pulcsis (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 14:57

Nah, írd meg privátba ki az, majd én elbeszélgetek vele....


Szívesen! 😄

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Liliom10)
aug. 31. 14:55

Úgy tudom a másik férfit nem érdekli. Azt tudomásul vettem, hogy nem úgy érez irántam ahogy én iránta, azzal sem számolok,hogy ez változni fog részéről. Viszont azt is tudom, hogy fontos vagyok neki csak nem úgy ahogy gondoltam.

Ezért is érzem magam önzőnek mert abba nem gondoltam bele,hogy ő mit érezhet,mivel más okot hisz ami miatt megszakítottam a kapcsolatot vele. Ezt máshogy is megoldhattam volna.

Azt meg kell tudnom valahogyan, mennyire haragszik rám, mert ha nagyon akkor nem hiszek abban sem hogy egyáltalán meghallgatna.

10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 31. 11:47

"másért van oda". És a másik is odavan érte ? Ezt nem tudjuk.Te tudod ? Ha ő barátian tekint Rád, de a másik férfit ő nem érdekli, megváltozhatnak feléd az érzelmei.

A helyedben én őszintén beszélnék vele. Nincs vesztenivalód. Lehet, hogy egyszercsak beléd szeret. Ha nagyon elutasít, kereshetsz mást helyette.

aug. 31. 11:30
Küld el neki az "Edda elmondom majd"dalàt
aug. 30. 22:50
Nem.
aug. 30. 20:24
Nem.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 20:20
Nem
aug. 30. 20:17
Nem.
aug. 30. 20:06
Igen mindenképp beszélj vele!
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 20:05
Nem jó egynek lenni a sok/több közül. Keress mást.
2. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 30. 20:02
Felejtős...
aug. 30. 20:00

Megismertem egy nőt,sokat beszélgettünk,mély bizalom alakult ki közöttünk és úgy vettem észre bejövök neki, viszont kiderült, hogy másért van oda.(piszkosul félreérthető volt a kommunikációjának minden formája)

Tudva ezt, be sem próbálkoztam inkább azt mondtam szakítsuk meg a kapcsolatot egymással,ezt indokoltam is. Nagyon nem esett jól neki ez, de mint kiderült félreértettük egymást, valószínüleg rosszul fogalmaztam. (Azt gondolja más dolog miatt döntöttem a kapcsolat megszakítása mellett)

Nem akarok mégegyszer beszélni vele most, hogy tisztázzuk ezt, viszont az is tény, hogy egy tényleg értékes embert ismertem meg benne, és ezt nem a mostani érzelmeim mondatják velem.


Ha lezárom magamban őt mint lehetséges partnert, és tudok rá csak barátként tekinteni, felkeressem újra? Nem tudom meg tudna e bocsátani ezért a döntésemért úgy hogy a valódi okát nem tudja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook