Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyönyörűnek tartom a félvér gyerekeket. fórum

Gyönyörűnek tartom a félvér gyerekeket. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Ervina
tegnapelőtt 12:30
És bele sem gondolnak a szüleik, hogy ezzel milyen traumát okoznak ezeknek a gyerekeknek, amikor az iskolában/óvodában mindenki emiatt csúfolja őket.
13. pteri
szept. 25. 14:50
Attól függ milyen félvér. Pl. Kamala Harris de szép lehetetett-:). Meg a japán keverékek is inkább nem szépek. De a félvér kis indiánok, néger babák nekem is tetszenek.
12. Görögtánc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 25. 02:17
Legtöbb szép, egzotikus. Nekem az ázsiai-európai mixek is tetszenek.
11. Violet18 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 19:42
Ma volt egy félvér ügyfelem, nem volt már gyerek, de az a hófehér fogsor, gyönyörű mosoly és fekete extra göndör haj.... ❤️❤️❤️❤️
10. Violet18 (válaszként erre: 5. - Teletabby)
szept. 24. 19:41
Nem, nem mind. Van amelyik csak bájos 😅🫣
9. Ruslan (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 18:35
Szuper, én az vagyok. De lehetek akár harmadvér is, ha azt veszem, hogy egyik ágon nagyapám is félvér volt, másban.
szept. 24. 18:27

En is szepnek tartom.

Fele feher, fele cigäny...

szepek a felver gyerekek...

szept. 24. 16:08
az angolok nem annyira szépek,legalábbis régen. a lányomban olasz keveredik a némettel,bennem meg a csuda tudja.a nagyapám őse német volt.az apám nővére,meg a húgom gyönyörű fekete hajúak voltak,fehér bőrrel.mi többiek,meg olyan seszínűek.
szept. 24. 15:55
Én is, és az volt a tervem, hogy félvér gyerekeim lesznek, de végül nem azok lettek :DD De így is szépek :DD
szept. 24. 13:09
Minden gyermek gyönyörű- legalábbis a szüleinek, szeretteinek! Sokan vagyunk, sokfélék. A szépség szubjektív. Mindenkinek mást jelent, más más nézőszögből: neked tetszik, nekem nem, ezen nem fogunk összeveszni! 😀 A lényeg , hogy boldog, kiegyensúlyozott életet éljen majd a mindennapokban!
4. tien
szept. 24. 12:56

Azt olvastam,hogy minél több rassz "keveredik" annál szebb és jobb a genetika.



Pl.Jason Momoa ,Keanu Reeves ...

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 24. 11:21
Mert legtöbbször azok is.
szept. 24. 11:05
Én is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook