Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyenge férfi vagyok. fórum

Gyenge férfi vagyok. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
63. Pulcsis (válaszként erre: 62. - Zolo)
szept. 3. 09:35
A lényeg mellett meg elmentél, pedig más mellett élvezetesebb 🙈😂
62. zolo (válaszként erre: 16. - Pulcsis)
szept. 2. 11:04
Pulcsit kíváncsi lennék ez az oldal miért csak nőknek szól szerinted. Minden téma van itt és nem csak kifejezetten nőknek szóló. Egy férfi bemegy a női ruházati üzletbe a párjának meglepetést vásárolni már nem is lesz férfi. Esetleg elmosódott, főz vagy mos már nem is lesz férfi. A szemedben az a igazi macsó pasi aki munka után a kocsmába megy és kb 5 sort legurit. Otthon pedig értelmes beszélgetés helyett veszekszik a feleségével.
61. Holurt Waxhton (válaszként erre: 60. - Flóra76)
aug. 10. 21:16
Igen, ez így van, de így biztosan nem találnak maguknak normális pasit. Én sem ismerkednék egy olyan nővel, akiről érzem, hogy megközelíthetetlen.
60. Flóra76 (válaszként erre: 59. - Holurt Waxhton)
aug. 10. 20:59
Igen, van ilyen is. Én is ismerek ilyen nőt. Ez főleg a mai szinglik páncélja... véleményem szerint.
59. Holurt Waxhton (válaszként erre: 58. - 55Judit)
aug. 10. 20:55
Ez egy kicsit bonyolultabb ennél. Ismertem egy hölgyet, aki meg volt győződve róla, hogy talpraesett, meg tud oldani mindent, neki nincs szüksége semmire és senkire, egyedül is meg tudja oldani a problémáit. Aztán találkozott álmai hercegével, egyből kiderült, hogy egy sebezhető, érzékeny nőről van szó, aki a saját védelme érdekében vett fel egy páncélt. Nem tudom, hogy jó dolog-e ez, hogy a külvilág felé erősnek mutatkozik valaki, de a lelke érzékeny. Azt gondolom, hogy az ilyen "szerep" hosszú távon nem működik, egyéb problémák kiindulópontja lehet. Szerintem mindenki azt mutassa a külvilág felé, amilyen.
58. 55Judit (válaszként erre: 57. - Flóra76)
aug. 10. 18:28
Nincs olyan hogy állítólag. Az van, ahogy érzed!😘
57. Flóra76 (válaszként erre: 55. - 55Judit)
aug. 10. 18:00
Állítólag én is😀
56. Holurt Waxhton (válaszként erre: 54. - Pulcsis)
aug. 10. 17:59
Valóban egy sem, Te győztél. Megadom magam. :-)
aug. 10. 17:49
Én meg erős nő!😀
54. Pulcsis (válaszként erre: 53. - Holurt Waxhton)
aug. 10. 17:12

Neked hány zaklató nő írt privátban?



Naugye! 😀

53. Holurt Waxhton (válaszként erre: 52. - 6b12a4f57f)
aug. 10. 15:44
Rengeteg pasi van tele frusztrációval, amit a való életben nem tud kiélni, itt névtelenül megteheti. Ha valaki mélyre ásna ezen pasik lelkébe, talán meg lehet találni az értelmet. (Halkan megjegyzem, a nők körében legalább ennyi a frusztráltság, csak mivel ez egy női portál, én vendégként vagyok itt, ez nem releváns) Aki kretén, azt ki kell tiltani és kész. Regisztrál más névvel? Azt is ki kell tiltani. :-)
52. 6b12a4f57f (válaszként erre: 50. - Holurt Waxhton)
aug. 10. 14:43
Ki értelmes itt? :D Van, akit többen értelmesnek tartunk, mert sok mindenhez hozzá tud szólni normális hangnemben. Humoros, nem szapulja a nőket, nem zaklat senkit. És van, akit sokan kreténnek tartunk, mert rászolgált. Nem tud kulturáltan fórumozni. Bicskanyitogató a stílusa. Rendszeresen törlik a hozzászólásait. Vannak nőgyűlölő incelek, akik nem beszélgetnek, hanem trollkodnak. Vannak privátban zaklatók. És perverz taták... Szerinted melyikük értelmes? :D
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Miss Sárika)
aug. 10. 13:56
Ez nagyon jó :D
50. Holurt Waxhton (válaszként erre: 47. - Pulcsis)
aug. 10. 13:56
Meg kell védenem férfitársaimat. Ki az értelmes pasi? Mitől értelmes egy pasi? Ha mondjuk egy nő a varrás rejtelmeiről akar beszélgetni egy pasival, akkor nagy valószínűséggel nem lesz társ benne. Vagy "A" hölgy szerint értelmes "x" úr, "B" hölgy szerint nem. Akkor most értelmes "x" úr, vagy nem? Szerintem ez is egy skatulya, aminek semmi értelme. Én értelmes vagyok, vagy nem? Ki dönti el ezt?
49. 6b12a4f57f (válaszként erre: 47. - Pulcsis)
aug. 10. 13:29
Egyetértek. Sajnos... De vannak, akik csak olvasnak. Őket nem ismerjük. :D
48. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 10. 13:25

Mától legyen az indián neved:

Gyenge Szirom 🥀🙂

47. Pulcsis (válaszként erre: 46. - 6b12a4f57f)
aug. 10. 13:20
Értelmes pasival ritkán lehet itt találkozni :)
46. 6b12a4f57f (válaszként erre: 16. - Pulcsis)
aug. 10. 11:07
Szerintem a kritikán aluli megnyilvánulásai teszik férfiatlanná, nem az, hogy regisztrált.
45. Flóra76 (válaszként erre: 43. - Pulcsis)
aug. 9. 21:40
Kitűnő ízlés.:)
44. Holurt Waxhton (válaszként erre: 43. - Pulcsis)
aug. 9. 21:40
Nyugodtan. Remélem jó hosszan álmodsz róla. :-)
43. Pulcsis (válaszként erre: 42. - Holurt Waxhton)
aug. 9. 21:38
Jason Statham-ről szoktam álmodozni, na ő nagyon kígyó 😁
42. Holurt Waxhton (válaszként erre: 39. - Pulcsis)
aug. 9. 21:34
Arról álmodozol, amiről szeretnél, ezt nem tilthatom meg. :-)
41. Holurt Waxhton (válaszként erre: 38. - Flóra76)
aug. 9. 21:33
A férfiasság jele a kígyó, csak akkor tekereg, ha szépen bánnak vele. A trombita kicsit harsány hangszer. Lágyabb kellene. De szerintem itt ne lépjük túl a 18-as karikát. :-)
40. Pulcsis (válaszként erre: 38. - Flóra76)
aug. 9. 21:32
Porszívó! 😅
39. Pulcsis (válaszként erre: 37. - Holurt Waxhton)
aug. 9. 21:31
Rádnézek, már attól elmész (több km-re odébb) 🤣🤣
38. Flóra76 (válaszként erre: 37. - Holurt Waxhton)
aug. 9. 21:30
Miért? Mi kell neki? Trombita? :))
37. Holurt Waxhton (válaszként erre: 36. - Pulcsis)
aug. 9. 21:29
Az a kérdés, hogy nőként mennyire értesz a kígyóbűvöléshez. Mert holmi kis fuvolával nem fog előbújni.
36. Pulcsis (válaszként erre: 35. - Holurt Waxhton)
aug. 9. 21:25
Naná, végül is valahogy be kell bizonyítanod hogy férfi vagy 😂
35. Holurt Waxhton (válaszként erre: 34. - Pulcsis)
aug. 9. 21:24
Hogyne szeretnélek. Jöhet a szex? :-)
34. Pulcsis (válaszként erre: 33. - Holurt Waxhton)
aug. 9. 21:22
Akkor szeretsz? 🤣🤣🤣
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook