Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért gúnyolja egy anya a felnőtt gyerekét és miért fogja másoknak a pártját? fórum

Miért gúnyolja egy anya a felnőtt gyerekét és miért fogja másoknak a pártját? (beszélgetős fórum)


jún. 4. 07:58
Ne haragudj, de mi honnan tudnánk, miért teszi? Attól még hogy anya-gyerek viszony van köztük, az nem jelenti hogy szeretik is egymást, illetve attól hogy megszül valaki egy gyereket, nem feltétlen lesz jó anya. Lehet hogy egy idióta, lehet hogy a gyereke adott rá okot mert ő egy idióta, lehet amit Timycat ír hogy ilyen dedós szinten van agyban, ki tudja 🤷‍♀️
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 06:57

Fene tudja. Általában mindig van ok, de tény hogy vannak olyan személyiségek, akik olyanok mint egy kiba óvodás, beleszâll barkibe, bármiért, természetesen önkritika nélkül. Férjem hajlamos erre, sokszor elengedem a fülem mellett, amikor már nagyon gáz akkor rászólok, viszont ha a gyerekünk a célpontja akkor qrvara helyreteszem a fejét és akkor egy darabig normális. Nem tudom miért ilyen, jellemhiba, fene se érti honnan ered.


A szülő - gyerek viszonyban ez már csak azért is gáz, mert a gyerek valamilyen szinten a szülő "eredménye". Sokszor nem értem a szülők gyerekkel kapcsolatos értetlenkedését, negatív megnyilvánulását, először szerintem inkább magukba kellene nézni, hogy vajon mi lehet a "hiba" oka, aztán pampogni.

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 4. 05:57
Hogyan értelmezzük itt a felnőtt gyereket? Korábban másképp volt? Valami hatására lett gúnyos?
jún. 4. 05:53

Semmi nincs ok nélkül. Mindennek van oka.


Míg nem tudom az okot, nincs véleményem.

jún. 4. 04:37
Mi a véleményetek arról hogy egy anya a felnőtt gyerekét gúnyolja, és a gyereke helyett Màsoknak a pártjàt fogja inkább. Ezt minden ok nélkül teszi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook