Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Függőhíd Sátoraljaújhelyen fórum

Függőhíd Sátoraljaújhelyen (beszélgetős fórum)


19. andi6020 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
jún. 10. 18:21
Ezt én nem mondtam.
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Globus)
jún. 10. 16:19
A madárhegyi (Gazdagrét) 270 lakásos társasház ellen is aláírást gyűjtenek. De hiába írta alá több, mint 3000 ember, mivel egy magánkézben lévő építési telek. Én megértem, hogy az ott lakóknak pont az adott telken lévő zöldterület miatt tetszett meg a hely. De azért ez várható volt. Főleg, hogy 10 éve még az is teljesen beépítetlen terület volt, ahol most ők laknak. De persze ez egészen más helyzet, mint a sátoraljaújhelyi, mivel ők régóta laknak ott. Csak eszembe jutott.
17. michelle.r (válaszként erre: 16. - Andi6020)
jún. 10. 15:36
Oké. Tévedtem.
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
jún. 10. 14:57
A Libegő alatt élők is megszokták. Gondolom.
jún. 10. 14:56
Ez nem a Nemzeti összetartozás hídja?
14. okoskodó (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
jún. 10. 13:54
Ferme les yeux et le monde devient celui que tu veux! A mindig minden rossz, sok embernek csak a jól megmondás lehetőségét adja, pedig, nem ellenség az, aki mindenben nem ért egyet. Amennyiben Ön ott lakik, és nem kérték ki a véleményét, úgy bocsánatot kérek, megígérem, hogy nem fogok az Ön házára szemetelni, más nevében természetesen ezt nem tehetem. Azokra is gondolok itt, akik után a parkokat, az erdőket, a kirándulóhelyeket, vagy éppen a saját portájukat kell másoknak rendbe tenni. Örülök, hogy mindenki sorsát magán tudja viseli, tudom milyen nehéz lehet. Sikerült engemet jól kiosztania, szégyenlem is magamat, ezért véleményemért ezúton is elnézését kérem.
13. michelle.r (válaszként erre: 10. - Globus)
jún. 10. 12:24
Ez el is hangzott a riportban. Vagy megszokják, vagy lakhelyet váltanak. Az ingatlan nyilván nagyon piacképes. 🙄
12. michelle.r (válaszként erre: 7. - Okoskodó)
jún. 10. 12:22
Majd akkor okoskodjál, ha a te házad felett sétálnak át az emberek. És amilyen kulturáltak néhányan, még tele is fogják dobálni szeméttel.
11. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
jún. 10. 12:06
Mi viszonylag közel lakunk a debreceni reptérhez, látjuk is őket, de ritkán hangosak. Lila-fehér gépek járnak, azon csodálkozunk, hogy legtöbbször csendesen mennek, de van mikor borzasztó hangerővel. Hogy ez a pilótától függ, szerintem biztos.
10. globus (válaszként erre: 9. - Szeretekolvasni)
jún. 10. 11:29
Ők valószínűleg próbáltak ellenállni a tervek idején. Van ilyen ismerősöm, társasházat húznak a szomszéd telekre. Bejárt minden hivatalt, neki is mérnök a szakmája, nincs mit tenni...beletörődés vagy költözés. Ki veszi meg, az más kérdés.
9. szeretekolvasni (válaszként erre: 7. - Okoskodó)
jún. 10. 11:18

Nem sajnálom le, szerintem is csúcs, én is meg fogom nézni, ha lecseng a tömegnyomor. Gondolom majd 1-2 év múlva...


Alapvetően erősen empata vagyok és belegondoltam, ha a telkem fölé építenének egy ilyet, milyen érzés lenne. Azokat az embereket tényleg sajnálom, akinek a nyugalma mostantól a múltté, mert gyakorlatilag a fejük felett mászkálnak.

jún. 10. 11:15
5000 huf kicsit húzós, ha családilag számoljuk.
jún. 10. 10:35
Nekem tetszik, szívesen megnézném. Időt fogok rá szakítani. Miért kellene mindent lesajnálni ami magyar. Akinek nem jön be, azt úgy sem lehet meggyőzni, de aki szereti a kalandot, a turisztikát, az nem fog siránkozni.
6. ,zumba (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
jún. 10. 09:51
Ház fölött épült-senkit nem érdekel csak az üzlet számít.
jún. 9. 21:59
Sajnálom őket.
jún. 9. 21:35
Biztosan mókás lehet, hogy reggelizel a kertedben és lekiabálnak, hogy jó étvágyat. 🤯 Jó üzlet nyilván - ki a xart érdekelnek az ott lakók.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Szeretekolvasni)
jún. 9. 20:57
Valamivel szerencsésebbek, mint akik a repülőtér közelében laknak, és a házuk felett jönnek menek a gépek éjjel nappal.
jún. 9. 20:27

Gondolj rá pozitívan...

Bármilyen hídról sokkal könnyebb a locsolás.

jún. 9. 20:18
Szuper turisztikai újdonság. De én nem tudok másra gondolni, mint hogy mi van azokkak, akiknek a háza felett van?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook