Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » FlixBus tapasztalatok fórum

FlixBus tapasztalatok (tudásbázis kérdés)


6. Roxa
2022. júl. 16. 17:20
Senki nem utazik flixbusszal?
5. Roxa
2022. júl. 15. 21:53
Az àtszàllàs hogy müködik a flix buszon? Màr ott vàr a màsik busz vagy neked kell vàrnod? Ugyanott kell felszallni a masik buszra ahol leszallunk? Vagy màsik oldalon? Irjatok legysz. Nèmetorszàgbòl szeretnèk menni haza es kicsit fèlek hogy nem fogom èrteni mit mondanak
4. Roxa
2022. júl. 14. 23:34
Az àtszàllàs hogy müködik a flix buszon? Màr ott vàr a màsik busz vagy neked kell vàrnod? Ugyanott kell felszallni a masik buszra ahol leszallunk? Vagy màsik oldalon? Irjatok legysz. Nèmetorszàgbòl szeretnèk menni haza es kicsit fèlek hogy nem fogom èrteni mit mondanak
2022. júl. 10. 08:44
Szerintem csak 1 útra listázza az árat. Legalábbis amikor én néztem akkor 1 útra listázta az árat még abban az esetben is, amikor az oda-vissza opciót választottam. Külön kellett kiválasztani a vissza utat és ahhoz külön árat adott.
2. secret8 (válaszként erre: 1. - Roxa)
2022. júl. 10. 07:50
A flixbus.hu oldalon az első info, ami kijön, hogy be tudod állitani az egyirányú vagy oda-vissza utat.
1. Roxa
2022. júl. 10. 00:50
Sziasztok.Szoktatok flixbusszal utazni? Hogyan müködik? Van egy alkalmazàs is hozzà,amin meg van az àra is,csak nem tudom hogy az egy irànyba vagy oda-vissza

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook