Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2.5 éves kisfiam nem beszél. Mit tegyek még? fórum

2.5 éves kisfiam nem beszél. Mit tegyek még? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
jún. 30. 17:36
De járunk tsmt re valamikor játékról játékra megy azt mondta hogy ez nem jó de bolcsibe az óvónő azt mondta hogy ott is a gyerekek ezt csinálják elmélyednek a játékba de viszont van hogy elkezdik egyik játékot és mennek a masikra szóval hogy ne gondoltam ezt túl ezt nem mondaná problémának
jún. 28. 19:24

Az hogy nem beszél, nem jelez még gondot. Az egyebek miatt tényleg járj utána. Tsmt már nem kell? Mit mond akinél voltatok? Bölcsiben mit mondanak a gondozók?

Egyébként az én fiam is 3 évesen kezdett el beszélni, pár hét alatt folyékonyan. Előtte csak pár rövid szava volt, meg a szavak első két betűjét.

jún. 28. 19:07
Talán gyermekpszichológushoz kellene vinni...
5. 10324202f3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 27. 10:37
Menjetek szakemberhez! Itt mindaz, amit leírtál, együtt érdekes.
jún. 26. 10:50

A nagyobb baj, a többivel van. Annak kéne utánajarni, mért csinálja.

Mindennek oka van.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 26. 10:39
Én elvinném nevelési tanácsadóba, és ott meg fogják mondani, hogy ez mennyire normális. Én a nem beszélés miatt aggódnék legkevésbé...
jún. 26. 10:01
szia!ne ijedj meg,mert baratnom fia se beszelt 3 eves koraig esa utana egyszeruen megeredt a nyelve.
jún. 26. 08:05
Egy gyerekhez rengeteg türelem kell de úgy érzem hogy nekem már lassan elfogy hogy miért is ? A kisfiam nem beszel 2,5 éves már mondt utánunk szavakat de nehezen indul meg neki járunk tsmt tornára is bolcsibe is, ha valami nem tetszik neki rugdos üt hiába mutatom hogy fáj és elmondom neki szépen hogy ezt nem szabad akkor is csinalja , vagy valamit nem engedünk meg mondjuk hogy nem szabad és akkor is megcsinalja kint az udvaron mindent a szajaba vesz pedig tudja nem szabad és rohog és néz rank nézi a reakciónkat, hisztizik ha akar valamit hempereg a földön egyik pillanatban hozzá szolok és csúnyán néz és ugy próbálja elmondani a kezével és mondja hogy ne ne hogy már nem beszéljek hozzá szerintetek?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook