Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ért valaki vérképeredmény értelmezéshez? Normális eredmények ezek? fórum

Ért valaki vérképeredmény értelmezéshez? Normális eredmények ezek? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 80ASIQ)
jún. 21. 10:55
köszönöm, a googlét azt én is ismerem.. esetleg , gondoltam, másnál is előfordult ilyen, vagy másnak is van tartósan ilyen vérképe, orvosok nem annyira szeretik törni a fejüket, a mai világban nincs erre kapacitás, mikor alig van orvos.
jún. 20. 11:49
A háziorvosod! Na ő ért hozzá! Nem is értem, hogy miért itt kér mindenki véleményt, diagnózist, amikor-szerintem-igen kevés orvos lézeng errefelé.
6. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 11:39
Ez teljesen normális vérkép
5. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 20. 10:05
Érteni nem értek hozzá, de ami benne van az alsó-felső határ között az jó. Ami nincs benne, arra esetleg hátha rá lehet keresni a googleval.
jún. 20. 03:52
Nem mondtak semmit, tudom nem nagy az elérés,de nem érzem jól magam. Minek a mellékhatása? Kovidos voltál?
jún. 19. 21:30
A jelzőtlen húsokat rám bízták 3 cégnél is. És soha nem tévedtem.dàtum alapjàn megyek majd? Vagy hogy fogom tudni, ha lvalami hiányzik?
jún. 19. 21:23

Gondolom, volt egy laboros meg egy orvos, aki kiadta. Ők semmit nem mondtak?


Én a fél napom a telefonom töltöttem. Szószerint 8 òra az orvosi szolgálaton. És közölték, hogy a millióból egy lehetek. eddig azért szerettek chefként, mert én kiszagoltam mi hiànyzik. Miközben dohányoztam. Mi a fact kezdek magammal, ha egy ritka mellékhatás miatt nem érzek az orromban?

jún. 19. 18:32
Vörösvértest, hematokrit, hemoglobin, mind referenciaértéken belül az alsó szinten. MCV a felső szinten. Absz.neutrofil alacsonyabb, 1,57 /2-6,9/ Neutrofil % 33,70 /50-80/ Limfocita % 51,90 /20-40/ Vaskötő kapacitás 59 /50-90/ Vas 15,3 /9-27/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook