Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elégetett fényképek fórum

Elégetett fényképek (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elégetett fényképek (Az én sztorim)

5. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
szept. 12. 22:49
A negatívja nincs meg? Mi sok mindent eltettünk.
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
szept. 12. 12:49

Azt gyanítom, nem sokat beszélgettetek már gyerek/kamaszkorodban sem. Szerintem valahol itt a kulcs. Nagyon fontos lenne (lett volna), hogy megértően, empatikusan forduljanak Hozzád. Talán az ominózus esetre se került volna sor.

Ez már megtörtént, visszacsinálni nem lehet. Bocsáss meg Magadnak! :)

Valószínűleg épp a megélt dolgok miatt lennél jó szülő. Mert ezeket a hibákat Te már nem követnéd el.

3. Egnisz (válaszként erre: 1. - Kentaurcica)
szept. 12. 12:05

Ó, ennyire nem fontosak a fényképek, hogy tönkretedd az életedet. (Nekem is voltak fotók, amik tini koromban készültek, mindet elégettem, amit nagyon megbántam.)

Ezen már nem lehet változtatni, előre kell nézni, ha boldogabb akarsz lenni.

Nagyon fontos, hogy megbocsáss magadnak.

A szüleidtől gondolom már kértél bocsánatot.

Az én szüleimmel is van olyan történet, amit megbocsátottak és én is, de néha felmerül. Ilyenkor mindig szólok, hogy ennek nincs értelme, megbocsátottunk egymásnak, lendüljünk túl rajta a békesség kedvéért.

Egy jó pszichológus sokat tudna segíteni neked.

Ha van kedved, szívesen beszélgetnék veled.

szept. 12. 09:47
Én is hirtelen felindulásból összetéptem, elégettem néhányat. Sok mindent tettem, ami nem publikus. :D De elengedtem a dolgot...
szept. 12. 09:35
Kamaszkoromban tettem valamit, amin nem tudok azóta sem túllépni, feldolgozni a veszteséget, amit én magam okoztam magamnak és a családomnak.
A megsemmisített fotókat soha nem fogom visszakapni és ezért a mai napig a fejem verem a falba - képletesen.

Ugrás a teljes írásra: Elégetett fényképek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook