Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Depis fiú, hogy segítsek neki? fórum

Depis fiú, hogy segítsek neki? (beszélgetős fórum)


9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 13:07
Hogyhogy nincs munkahelye? Mióta? Mi a szakmája? Ki fizeti sz életvitelét, internetet? Miből szeretne élni, ha szülei nem segítenének? Szed gyógyszert?
máj. 28. 13:02
Sehogy. Nem vagy megmentő. És a történetből nem derül ki, de gyanítom, hogy nem is kérte, hogy megmentsd.
máj. 28. 09:18

Ez nem egy depis fiú, hanem egy harmincas felnőtt munkanélküli férfi, aki a szüleivel lakik és barátai sincsenek.


Magadon segíts és kerüld el.

6. csemár (válaszként erre: 5. - Amaunet)
máj. 28. 08:38

Téma igen, de a történet, lehet, hogy nem ugyanaz.


FI!

Nem hiszem, hogy tudsz segíteni, de szép Tőled, hogy megpróbáltad.

máj. 28. 07:47
Ez már volt téma.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 07:45
Felejtős. Nem szép, hogy ezt mondom, de ne pazarolj el a saját életedből időt rá.
máj. 28. 07:37
Ez halott ügy.
máj. 27. 22:59
Jajj…Szerintem itt te kevés leszel segíteni,ez attól komolyabb gond.Romantikus érzelmeket pedig ne táplálj.Vedd rá,hogy pszichológus segítségét kérje.
máj. 27. 22:44
Interneten megismerkedtem egy sráccal, 30as évei elején jár. Állandóan otthon van, nincs munkahelye. Olyan nőt akart aki iranyitja, ahogy beszélgettünk akkor jöttem rá, hogy azt se tudja hogy mit akar egy nőtől. Szüleinek egyszer se mutatott be senkit. És jó régen is vokt nővel. Gyereket se akar, nincsenek barátai. Ha beszéltünk telon akkor úgy kellett hogy a szülei ne hallják. Megsajnáltam és kihivtam sétálni, ahhoz se volt kedve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook