Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csapatszállító, egyterű autómat sosem tudom kitakarítani. 3... fórum

Csapatszállító, egyterű autómat sosem tudom kitakarítani. 3... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. semleges (válaszként erre: 6. - Enissa)
aug. 15. 05:40
Egyetértek.
7. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 15. 05:39
Ha már te is szégyelled, akkor pedig meg kellene csinálni. Mekkorák a gyerekek? Nem lehet őket bevonni?
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 14. 09:23

Ahogy neveled, ahogy elvárod magadtól, s tőlük milyen legyen a kocsi, az olyan lesz.

Pl. nem gonoszságból, hanem egy ismerős tragédiájából okulva, sosem adtam a járműben rágcsát, rágót a gyerekeim kezébe.

Az anyuka kiflit adott a gyereknek, hirtelen fékezett, a gravitáció a kiflicsücskét a gyerektorkára nyomta, nem tudták kiszedni, mire a mentő megérkezett a gyereke megfulladt.

Ezen többen elgondolkodhatnának, és tökmindegy gyümölcs, cukorka, ropi, üdítő...bármi, belénk hajt valaki , fékeznünk kell, megtörténhet a baj.

5. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 13. 19:50
Nem tudom mekkoràk a gyerekek,de mi lenne ha bevonnàd őket is a takaritàsba? Együtt könnyebb és gyorsabb lenne. Persze ez csak egy ötlet..
4. Regin_a (válaszként erre: 2. - Holurt Waxhton)
aug. 13. 19:41
Pontosan! Pár éve 6000 forintért ragyogóra pucolták az autómat pedig én csak az ablakokat kértem, de azokat 100%-ra
3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 13. 18:58
Emiatt ne szégyelld Magad! :) Sokkal fontosabb a 3 gyerkőc, az ő nyugalmuk, a velük töltött idő. A kocsi tisztasága csak külsőség.
aug. 12. 17:50
Vidd el egy kézi autómosóba, ott kitakarítják kívül-belül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook