Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mielőtt jön a takarítónő, mindig kitakarítunk. Nagyjából.... fórum

Mielőtt jön a takarítónő, mindig kitakarítunk. Nagyjából.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. lynette3290 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
okt. 12. 03:34
Én szörnyen érzem magam, ha nem friss, de már kibírom, hogy előtte nap nem mosom meg. Kétnaposan pedig talán még nem annyira gáz.
17. lynette3290 (válaszként erre: 16. - Globus)
okt. 12. 03:27
Nálam ő hoz mindent, még a porszívót is. Azt mondja, neki így egyszerűbb. Mondjuk nehéz lehet sok lakásban összevadászni a kellékeket, aztán vagy van, vagy nincs.. kifogyott, máshova rakta a tulaj… gondolom ezért.
16. globus (válaszként erre: 15. - Nikice)
okt. 10. 07:27

Kolléganőmnél fel sem mosott. Ha csak nem saját felmosóval, mert az övék száraz volt.

Mennyire szokás saját eszközöket, szereket használni?

15. Nikice (válaszként erre: 8. - Fáradt*)
okt. 10. 07:20
Így van, pontosan ezért a kisebb szőnyeget is felszedem, és kiteszem a korlátra hátul a kertben. Szerintem ők körbeporszívózták, és akkor a felmosás is kb annyira volt alapos… nekem is közel 20 perc, mire takarító kompatibilis a lakás. Ami elől marad, azt körbetakarítják, így érdemes elrakni mindent, de ez elpakolás, nem takarítás.
14. 94a06e9696 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 8. 22:02

Az elpakolás és a kitakarítás teljesen más.

Bár én magam kedvéért tartok rendet, nem azért, hogy más mit lát, és mit nem....

13. srcrss (válaszként erre: 9. - Panna.33)
okt. 8. 16:19
:D
12. libikóka (válaszként erre: 11. - Ágio8405)
okt. 8. 15:21
Tudom,akkor is tudtam,szólt a fodrász is.Aztán mégis,,nem bírtam "csumpis" fejjel menni:)
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
okt. 8. 15:14
😱 a festék nem is fog úgy tiszta hajon. Egy melirnál a fólia lecsúszik ha teljesen tiszta a haj.
10. libikóka (válaszként erre: 9. - Panna.33)
okt. 8. 14:27
Már magam "fodrászkodom",de amikor még jártam mindig megmostam előtte,,aztán volt hogy utána is :DD
okt. 8. 14:20
Akkor fodrász előtt is befested és levágod a hajad nagyjából?
okt. 8. 13:45
Legalább nem veszed észre,ha a takarítónő ”átugor"dolgokat!!
okt. 8. 09:06
A rend és a tisztaság nem ugyanaz a dolog. Bár tény, hogy ha nincs rend, nem lehet takarítani.
okt. 8. 09:05
Az egy dolog, hogy elpakolsz, hogy ne kelljen ruhákat, a gyerek játékait vagy nemtom miket kerülgetnie, de kitakarítani előtte, minek? Nem azért jön? :D
okt. 8. 09:01
Milyen már, ha totál kupit hagyunk neki? Tök gáz!
4. semleges (válaszként erre: 2. - Pasionella)
okt. 8. 09:01
Én sem:)
okt. 8. 08:52
Ha egyszer pályát váltok, nálatok szeretnék takarítónő lenni. Tiszta lakást szívesen takarítok.
okt. 8. 08:49
Ekkora hülyeséget még nem hallottam :-D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook