Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bokarándulás után hogyan? fórum

Bokarándulás után hogyan? (beszélgetős fórum)


jún. 26. 20:43

Biztosan rándulás. Volt röntgen is.

Köszi nektek, remélem hamar rendbe jövök.

7. libikóka (válaszként erre: 4. - Balat86)
jún. 26. 20:36

Komolyan nem tudom mennyi idő volt,,nekem nem kellett táppénz.

Az hogy mire leszel jól,,úgyis érzed.

Nem voltak extrák sem,,nadálytő,,és laposcipő,,az enyém úgy ment ki hogy elbicsaklott a szandálban,,aztán még hazaértem és gondoltam nem is vészes,,,aztán leültem egy kávéra és már utána nem tudtam ráállni,,aztán jött a többi.

jún. 26. 18:31
Biztos randulas? Rtg.volt?
jún. 26. 18:14
Nekem 2 hét is volt, ami pihi volt. Annyit éreztem szükségesnek.
4. balat86 (válaszként erre: 3. - Libikóka)
jún. 26. 13:24

Köszönöm. És nálad meddig tartott a gyógyulási folyamat? Most úgy néz ki hogy július 8-tól kezdenék egy munkahelyen. Állós meló, habár nem megterhelő.

Remélem addigra hadra fogható leszek.

Volt még valami extra amit tudtál tenni a mihamarabbi gyógyulásod érdekében?

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Balat86)
jún. 26. 12:04

Gyógyulj szépen:))


Voltam így ,ilyen tünetekkel,és igen pihenés után rossz.

Úgyhogy igyekeztem óvatosan de többet járni,,lassan gyógyul,,,nem mindegy hogy mit dolgozol,,ha menni kell sokat nem lesz könnyű,,még tippem sincs.

Nadálytővel kentem,,és vettem egy lapos cipőt nehogy a gyengébb boka megint kapjon egy bakit.

jún. 26. 10:09
Még annyi, hogy Activon géllel kenem napi 3-4x, valamint ilyen belebújós-gumis bokaszorítót húzok, ha megyek vele egy kicsit.
jún. 26. 10:07

Sziasztok. Néhány napja bokarándulásom volt. A doki elküldött röntgenre, majd közölte, pihentessem, borogassam, polcoljam fel. És ennyi.

A duzzanat már csökkent, de most kicsit elszíneződött. A bokám egész környéke enyhe sárgás árnyalatot vett fel. Mozgatni ugyan bírom, de főleg pihentetés után elég nehéz lábra állni, aztán valamennyire bejáródik. Habár inkább nem terhelem.

5 napja történt, és arra lennék kíváncsi, vajon meddig kell még itthon lennem és várnom hogy annyira rendbe jöjjek, hogy mehetek dolgozni!? Valamint hogy vajon a megfelelő mederben folyhat-e a gyógyulási folyamat!? Kinek milyen tapasztalatai vannak bokasérülésből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook