Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bérlet és személyi fórum

Bérlet és személyi (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
aug. 5. 11:48
Nem aggodom annyira mint hiszed, de ez a megoldas. Regi szemelyit lefenykepezni, ahogy irod.
7. Kacsahercegno (válaszként erre: 6. - Bichi)
aug. 5. 11:15

Hivatalosan nem érvényes nélküle, szóval ha egy ellenőr leállna megvizsgálni, akkor megbüntethetne, ha más a szám, hiába lett közben új személyid.


De nyilván az a realitás, hogy nem fognak leállni ezt ellenőrizgetni, elég meredek is lenne, ha az érvényes jegy nélkül utazó hajléktalan, vagy egy komplett, bérlet nélküli família mellett elkezdenék azt nézegetni, hogy stimmel-e a személyinek a száma 😂

6. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 5. 10:49
Életemben nem kértek tőlem személyit egy bérletnél. Én nem csinálnék pont semmit, ha ennyire aggódós lennék (mondjuk nem vagyok) akkor simán lefényképezném a régi bérletemet, és ha elkérik megmutatnám, és ennyi. Szerintem ennek túl nagy feneket kerítesz...
aug. 5. 10:40
Szerintem ennek ingyenesnek kene lennie. Vagy Mondjuk a szemelyi melle adnanak egy igazolast.
aug. 5. 10:19
Hát amúgy 1000 Ft, hogyha féléves vagy éves bérlet, akkor átíratnám, de én a havihoz nem vagyok eléggé minta állampolgár, most abban a pár hétben csak nem fogja közelről megvizsgálni egy ellenőr sem.
aug. 5. 10:09
Koszi. Akkor jolemlekszem, hogy a regi szemelyit bevonjak. Azota lattam, h kezelesi koltseg van a bkk nal. Ez elegge visszatarto ero.
aug. 5. 09:24

Ajánlom a BKK honlapját, nagyon jól meg lehet találni rajta minden információt.


[link]


"Havi vagy negyedéves bérletem van, és új személyi igazolványt kell csináltatnom. Hogyan tudom javíttatni a bérletszelvényen az igazolványszámot?


Ha a papír alapú bérletszelvényen a régi igazolványod száma szerepel, de már kaptál újat, a bérletnek az igazolványszám változása miatti cseréje bármely bérletpénztárunkban vagy ügyfélközpontunkban kérhető. A csere kezelési díjjal jár, amelynek mindenkori összegét megtalálod itt: [link] Digitális bérlet esetén az ügyfélközpontokban kérhető a vásárláskor megadott igazolványszám módosítása."


Amikor még ilyen bérletet használtam, én nem csináltam semmit amikor változott, úgysem nézték sosem a számot.

aug. 5. 09:05

Lejar a szemelyim, a regit bevonjak es kozben a berletem a regi szamhoz kapcsolodik. A bkk nal kell valamit inteznem az atmeneti idore?

Koszonom a valaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook