Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Benzodiazepint szedhetek alkalmanként is? fórum

Benzodiazepint szedhetek alkalmanként is? (beszélgetős fórum)


20. Marcius15 (válaszként erre: 14. - SipiAngi)
szept. 5. 23:00
Így van. Sokszor ugyanannyi idő leszokni teljesen, amennyi ideig szedte az illető, de legalább a fele idő sajnos.
19. Marcius15 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
szept. 5. 22:58
Én szedtem. Volt olyan is, hogy hosszabb távon, volt, hogy csak alkalmanként. Azt tudod, hogy a teljes leálláshoz csökkenteni kell az adagot két hetente? Azért szorongsz, mert hirtelen álltál le. Próbálj meg természetes szereket szedni, macskagyökér, citromfű, magnézium, ha nagyon nem vagy jól. Meditálj, sportolj. Tudom, hogy nehéz az elvonási tünetek miatt, de menni fog, idő kell. S persze dolgozni azon a problémán, amiért szedted. Kitartást!
18. Marcius15 (válaszként erre: 3. - Pulcsis)
szept. 5. 22:52
Tiszta jóindulat. 😌
17. SipiAngi (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 29. 13:03
Írj rám kérlek privátban.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - SipiAngi)
aug. 29. 12:56

Igazad van. Te melyik gyógyszert szedted? Mennyi ideig szedted és mennyi ideig szoktál le róla?

Azért tettem le a medazepamot, mert nagyon leszedált engem a fél szemtől is kába voltam.

SSRI-t írt ki az orvos és azt akarom majd elkezdeni.

Te szedtél SSRI-t?

15. SipiAngi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 29. 10:37
Az orvosok felelőtlenül irkálják fel és etetik meg az emberekkel az antidepresdzánzdokat. A felelőtlenül alatt azt értem, hogy nem adnak pontos útmutatást, hogy meddig szedd az adott gyógyszert és mit csináljak, amikor úgy érzem, hogy már kevés és nem hat az adott dózis. Nem érdekli őket, hogy Te otthon kínódban, szorongva, álmatlanul töltessz éjszakákat, nappal zombi vagy és közben képtelen vagy a családoddal az életeddel foglalkozni. Közben pedig még van 8-10 napod a következő időpontig. Illetve azt sem mondják meg, hogy hogyan kellene normálisan úgy leszokni a szerekről, hogy a lehető legkevesebb káros hatással legyen az idegrendszeredre. Mindennek saját magamnak kellett utánanézni.
aug. 29. 10:24
Az 1 hónap leszokási idő nagyon kevés. Illetve nem elég kíméletes az idegrendszerednek. Tapasztalatból mondom. Az sem mellékes, hogy megezűnt e már az a probléma ami miatt szedni kezdted.
13. Channa* (válaszként erre: 6. - Regin_a)
aug. 29. 07:33
A fogamzásgátlót minden nap be kell szedni, annak sem úgy van hatása, hogy bekap egyet, mert szex lesz este...
12. jooeva
aug. 29. 05:06
Anno 3 műszakban dolgoztam és nem ment a nappali alvás egyáltalán, hiába voltam fáradt, ahogy hazaértem az éjszakás műszakból. Akkor vettem be 1 szemet reggel, szépen "lenyugtatott" és sikerült 4-5 órát aludom. Szóval én is alkalmanként szedtem.
aug. 28. 23:53
Menj a Házipatika oldalra,írd be a gyógyszer nevét,és ott meglátod minden le van írva a gyógyszeredről
10. srcrss (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 20:36
Alkalmanként, ahogy a címben szerepel.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Srcrss)
aug. 28. 20:20
Hogy szedted?
aug. 28. 19:46
Én úgy szedtem.
aug. 28. 19:39
Azért az durva, hogy kitörölnek egy olyan témát, ami igenis meghatározza egy csomó ember életét, mindennapjait. (Nem az én bejegyzésem volt) Beledughatjuk a homokba a fejünket, de attól még nem fog változni semmi. Tudom, hogy ez egy olyan portál, ami nem erről szól, de nem egy színes álomvilágban élünk, hanem igenis szorul a hurok a nyakunk körül. És aki ezt nem veszi észre..... Le lehet tiltani bejegyzéseket, le lehet tiltani embereket, de baj van. Hatalmas baj. És kérek mindenkit, ne szóljon hozzá a bejegyzésemhez, nem akarok végeláthatatlan vitát elindítani. A fentiek az én egyéni véleményem.
6. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 18:47

Nem is szoktál rá. Ezh egy nagy kamu a neten hogy csak lassan rá, aztán csak lassan le

Azért szorongsz mert nem szeded a gyógyszert amikor jól vagy. Azt hiszed hawaj meggyógyultál, a francokat

Bizonyos esetekben lehet alkalomszerüen is szedni, de hogy mi az alkalomszerű azt az orvos mondja el. Nem jelenti azt hogy jaaaj szorongok bekapok ergyet holnapra semmi baj

Nekem van internetem az mondja

[link]


[link]


Én nem hiszem hogy az orvosod azt mondta, szedd ha akarod. Nem fogalmahzásgátló ez :)

aug. 28. 17:54
Az orvosnak mindegy. Ő azt mondta, ha akarom vegyem. Azért kérdezem itt, mert aki már szedte, annak van tapasztalata vele. Az orvosok vaktában lövöldöznek, kísérleteznek.
aug. 28. 17:21
Amúgy komolyan beszednéd úgy, ahogy valaki egy random fórumon javasolja...?
3. Pulcsis (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 16:55
A hoxa orvosa nyári szabadságon van...
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
aug. 28. 16:47
Konzultálj a kezelőirvosoddal.
aug. 28. 16:36

Szedtem a medazepamot 2 hónapig, utána egy hónapig építettem le. Már 3 hete egyáltalán nem vettem be. Mostanában nagyon szorongok.



Be lehet ilyenkor alkalomszerűen is venni? Hogy fog hatni?



Már nem szeretném folyamatosan szedni, lehet alkalomszerűen is szedni, ha például rám jön a szorongás?



Nem zavarja össze az idegrendszert, ha már le szoktam róla, de most újra beveszem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook